Cyklistka srazila školáka na kole. Od zraněného ujela. Není první

Na cyklisty spadl strom - 6

Podobná nehoda se nedávno stala v Šumperku, kde viník také hned po srážce zmizel. A před dvěma lety se v lese na Kyjovsku, zřejmě během závodění, srazili tři kamarádi, jeden z nich zemřel.

Jak k nehodě v Hodoníně došlo? „Žena vyjela z vedlejší ulice a srazila nezletilého chlapce, který jel po hlavní silnici,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Asi pětačtyřicetiletá, 175 centimetrů vysoká cyklistka se po srážce s chlapcem nezajímala o jeho zdravotní stav a z místa nehody ujela.

Chlapec skončil s poraněnou rukou v nemocnici a po černovlásce teď pátrá policie. Ta hledá i cyklistu, který začátkem října srazil v Šumperku pětasedmdesátiletého muže. Srážku zachytily kamery. Na záznamu je vidět i ujíždějící viník nehody, který však zřejmě o kamerách věděl a dal si ruku před obličej.

Tragédií pak předloni v červnu skončilo závodění tří kamarádů na kolech v lese u Koryčan. Cyklisté sjížděli prudký kopec a v zatáčce se zřejmě srazili. Jeden z nich na místě zemřel a další dva bojovali o život.

Nehodu tehdy zaplatil životem mladý lékař z kyjovské nemocnice. A dalším dvěma cyklistům zachránil život kamarád, který se je vydal hledat, když se dlouho nevraceli.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek