Čtvrtek v Ordinaci: Dramatický návrat Marka s umírající Innou! VIDEO

Přehrát poslední díl

Bibi má vyrazit k vážnému případu, jde o zraněnou ženu. Dozví se, že je to Inna, Markova manželka! Na Ukrajině ji chtěli amputovat zraněnou nohu, Marek to ale nedopustil, posadil manželku do auta a vyrazil do Kamenice. Tisíce kilometrů vzaly za své, Inna sotva dýchá, je na pokraji smrti a Marek vyvádí. Bibi je šokovaná z jeho návratu, ale vyráží za ním. Oba jsou překvapeni, ale není čas řešit staré vztahy, Innu totiž čeká boj o život, Vojta ji v plicích najde střep po výbuchu… Vypořádá se Inna se svými zraněními? Přijde o nohu? A o čem bude rozhovor Marka s Bibi? A co na to Vojta?

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2018/2102192.jpg?d41d

Švarc se ve službách Hejtmana pokouší zalíbit aktivistům z komunitního centra, problém je ale v tom, že ho na malém městě už kdekdo zná a ví, co je zač. Tentokrát ohrozí Švarcovu falešnou pověst svatouška Lucie a Darek, které do Mraveniště pozvali na kuchařskou prezentaci. Do toho bude muset Švarc zachránit kozu. Obhájí si Švarc svou v centru fiktivní pověst? Co ale Lucie s Darkem, ti ho přec znají?!

Mázl s Rytířem na sebe žárlí a to propuká v souboj, předhánějí se v pozornosti a péči o těhotnou Alenu, chtějí si před sebou dokázat, že jsou lepší, s Alenou to ve finále nemá nic společného, akorát ji to obtěžuje, protože jejich péče začíná dostávat podobu šikany. Navíc se spolu neustále hádají a srážejí. A tak Alena učiní jedno rozhodnutí… Co udělá?

Premiérový 790. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Správná biomatka sledujte 8. února ve 20:20 na Nově.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek