Co plánuje na Valentýna Dana Morávková? Její výrok mnohé překvapí!

„Abych se přiznala, s manželem Valentýn moc neslavíme. Letos budeme oba pracovat, protože jsem momentálně vytížená divadlem, natáčením a přípravou své nové kolekce kabelek. Čas na sebe si ale uděláme alespoň večer, kdy plánujeme procházku Prahou a večeři. Svátek lásky je pro nás stejně první máj,“ svěřila se herečka Dana Morávková. Na květen čeká i modelka Romana Pavelková: „Můj manžel Valentýn neuznává, ale na prvního máje si pro nás vždy připraví nějaké překvapení. Valentýnské oslavy beru do rukou většinou já, ale na žádný víkendový pobyt se asi hned tak nevydáme. K malému synovi nám teď domů přibyl ještě pes, kterého jsme nedávno adoptovali, aby neskončil v útulku. Ráda bych Valentýn využila alespoň na chvíli odpočinku ve svém oblíbeném wellnessu na zámku tady v Praze a večeři ve dvou. Nechci to zakřiknout, takže uvidíme, jak to vlastně dopadne.“

Nejnabitější valentýnský den bude mít zřejmě krásná zprávařka Iveta Vítová, která se chystá na focení s dcerkou a odjezd na hory. „Přes den máme s Anetkou velké focení do časopisu, takže budeme mít určitě hezké vzpomínky. Večer odjíždíme do Rakouska na lyžovačku, takže místo romantické večeře nás čeká spíš bageta a kafe z automatu,“ směje se moderátorka. Jasno kolem 14. února má i herečka Daniela Šinkorová, ta prý Valentýn vůbec neřeší.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek