Co nás čeká v roce 2018 v kinech? Nejočekávanější horor, ale i pokračování oblíbených animáků

Těšit se můžeš nejen na pokračování oblíbených filmů, ale i na hororové novinky nebo české snímky.

Tak pravil Bůh, v kinech od 1. února

O tom, že severské země umí vytvořit poutavý film, není sporu. Proto se vyprav do kina na dánský snímek Tak pravil Bůh, ve kterém se dočkáš jízlivého, sarkastického a chvilkami i dojemného portrétu dramatika Jense Blendstrupa.Tragikomedie ti dodá pocit, že bychom svět neměli brát tak vážně, jak ho většinou bereme.

https://www.youtube.com/embed/MEcY871jllw

Padesát odstínů svobody, v kinech od 8. února

Je to tady! Nejočekávanější pokračování erotické série, alespoň z pohledu žen, bude mít premiéru hned na začátku února. Už teď nám tvůrci filmu slibují, že se rozhodně nebudeme bavit. Pokud sis myslela, že s manželi Anastasii a Christianem bude nuda, pak jsi byla na velkém omylu. Ten pravý plamen vášně totiž teprve zapálili.

https://www.youtube.com/embed/8DIHQPNCdeg

Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu, v kinech od 8. února

Máš ráda animovaný film Ledové království? Pak by se ti mohla zalíbit i Sněhová královna, která pochází od ruských tvůrců. Hlavní hrdinkou příběhu je odvážná Gerda, která porazila Sněhovou královnu a osvobodila svého bratra Kaie. Co se ale této dvojici přihodí? A co je čeká na návštěvě u trollího kamaráda Orma? To se dozvíš v kině!

https://www.youtube.com/embed/YF3Z39rHlEk

Věčně tvá nevěrná, v kinech od 22. února

Chceš vyrazit s kamarádkou nebo mamkou na českou komedii, ve které nebude chybět zábava ani drama? Pak si počkej na 22. února, kdy bude mít premiéru snímek Věčně tvá nevěrná. Film ti ukáže, jak to dopadá, když na chlapa přijde krize středního věku, a především, jak si s takovou krizí dokáže poradit manželka Miluška.

https://www.youtube.com/embed/-6oz9bKa7rM

Králíček Petr, v kinech od 22. března

Jo! Tak přesně na takovýhle film jsme dlouho čekali. Pokud znáš klasickou pohádku od Beatrix Potter, pak už ti teď můžeme slíbit, že si zamiluješ i její filmovou adaptaci. Králíčka Petra totiž čeká nejedno dobrodružství, které tě ihned vtáhne do děje.

https://www.youtube.com/embed/-nTIRKqOxhg

ČTĚTE TAKÉ:

Chceš se bát? 6 děsivých hororů, které musíš vidět!
Nejvtipnější komedie, které zaženou chmury i depresi
Filmové tipy na příjemný večer ve dvou

Fakjů pane učiteli 3, v kinech od 12. dubna

V dubnu se můžeme těšit na třetí pokračování oblíbené komedie Fakjů pane učiteli. Opět se představí Zeki Muller, na kterého čeká jeden velký oříšek! Musí připravit 11. třídu na maturitu, což si žádá opravdu velké nervy. Těšit se můžeš na famózní humor, který se chvilkami přemění na nekorektní vtípky.

https://www.youtube.com/embed/PUBTkX3nFGU

Deadpool 2, v kinech od 17. května

Pokračování se dočkal i anti-hrdina Deadpool, který si získal srdce snad každého fanouška Marvela. Tentokrát se k němu připojí výstřední postava Domino a Cable. Je tedy jasné, že se v kině rozhodně nebudeme nudit.

https://www.youtube.com/embed/I4tFNfROlqk

Ghost Stories, v kinech od 14. června

Miluješ horory, které jsou něčím výjimečné? Pak si v kalendáři zakroužkuj datum 14. června, protože v tento den vstoupí do kin snímek Ghost Stories. Můžeme ti prozradit, že ve filmových kruzích se proslýchá, že jde o opravdu nadprůměrný horor, který osloví snad každého milovníka tohoto žánru.

https://www.youtube.com/embed/tsTkkowDVv8

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená, v kinech od 12. července

V Hotelu Transylvánie 3 se s oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Jenže z plánů často sejde, a tak si náš hlavní hrdina rozhodně neužije kýženého relaxu. Jak to celé dopadne? Na to si ještě musíš počkat.

https://www.youtube.com/embed/mJVeGYaGyhw

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek