Chytil zatím příliš neoslnil. Z Rangers se možná vrátí do Česka!

Filip Chytil

Chytila draftovali Rangers v uplynulém draftu v prvním kole jako 21. volbu. Rodák z Kroměříže se vedení New Yorku líbil na předsezonním kempu a tak mu dali důvěru i v prvních dvou zápasech nové sezony. Jenže v těch nijak neoslnil. „Víme, že tu máme mladého talentovaného hráče. Musíme pro něj udělat správnou věc,“ tvrdí trenér Rangers Alain Vigneault.

Pro Filipa Chytila by zřejmě bylo lepší, aby se vrátil do Čech a dostával na ledě více prostoru. Proto se teď jeví jeho návrat do Zlína jako velmi pravděpodobný. „Cítil jsem, že má v zápasech problémy, aby si našel na ledě svojí cestu. Uvidíme, co nastane,“ dodal Vigneault.

Nejmladší Čech v historii NHL může odehrát v NHL ještě sedm utkání, než by vstoupil v platnost jeho nováčkovský kontrakt. To je doba, kterou má New York na rozmyšlenou.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek