Chystáte se letět do Egypta? Jídlo zdarma už na palubě nečekejte

Boeing 737 MAX Smart Wings

Cestovní společnost Travel Service na letech mezi Českem a Egyptem již nebude podávat bezplatné občerstvení. Jídlo a pití si však můžete zakoupit.

„Lety do egyptských destinací realizujeme pravidelnými linkami SmartWings, stejně jako valnou většinu letů z českých letišť. Na pravidelných linkách SmartWings uplatňujeme jednotný koncept palubních služeb,“ uvedla mluvčí Travel Servicu Vladimíra Dufková.

„Cestující mají možnost si zakoupit občerstvení přímo na palubě letadla (Buy on Board koncept – „Nákup na palubě“). Tento koncept poskytování palubních služeb je v souladu s evropskými standardy v letecké dopravě,“ dodala mluvčí.

Bezplatné teplé a studené občerstvení a nápoje se podávají na letech delších než čtyři a půl hodiny. Pokud však na své krátké cestě nechcete hladovět, můžete si zakoupit a objednat jídlo dopředu prostřednictvím své cestovní kanceláře nebo webových stránek SmartWings.

S touto změnou u kratších letů přišla společnost již během letní sezóny 2016. Změna u letů do Egypta přichází však až s letošním únorem.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek