Chůva brutálně týrala miminko. Obvinili ji z pokusu o vraždu

Lilian D. White

Na videu chůva vejde do záběru a nese dítě za rameno a krk. Poté, co upraví postýlku, hodí do ní dítě obličejem napřed. Je slyšet, že malá Laila pláče, zatímco chůva odchází ze záběru.

Laila je naštěstí v pořádku, ale její matka Annemarie Theronová zůstala v šoku. „Bylo velmi emotivní to video sledovat. Nemohla jsem spát, jíst ani pít několik dnů poté. Nedokážu si představit, jak dlouho tohle mohlo trvat,“ vypověděla.

Chůva byla u rodiny zaměstnána od května letošního roku. Paní Theronová se rozhodla nainstalovat kameru, protože si všimla, že má její dcera modřiny na krku a na rukách.

Chůva byla v pátek zatčena a v pondělí stanula u soudu, kde byla obviněna z pokusu o vraždu. Kauce jí byla zamítnuta a ve vězení setrvá minimálně do dalšího soudního slyšení v říjnu.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek