Chtěl vědět, jestli má milence: Ženu strčil z okna, ona ho hájí!

důchodkyně vyskočila z okna

Na začátku byla žárlivá scéna a hádka. Když se Fizer nedozvěděl od své přítelkyně, jestli má milence, snažil se ji k přiznání vyhrožováním přimět. Podle žaloby ji donutil, aby vylezla na parapet a potom do ní strčil. Žena z otevřeného okna vypadla.

„V jedné ruce držel malou dcerku, pod různými pohrůžkami ji nutil k tomu, aby vylezla na parapet, na to ji volnou rukou z okna strčil,“ prohlásil státní zástupce Vít Legerský.

Pád z prvního patra odnesla zlomenou nohou. Podle znalců měla štěstí – kdyby spadla na hlavu, mohla přijít o život. Dnes ale žena, kterou partner dlouhodobě týral, překvapila novou výpovědí. Soud se snažila přesvědčit historkou, že dostala z partnera strach a sama vyskočila.

„Soud k ní však nepřihlížel z toho důvodu, že dle závěru znalců je schopná obžalovanému cokoliv odpustit, což právě vyplývá z toho syndromu týrané ženy,“ uvedl mluvčí Vrchního soudu v Olomouci Vladimír Lichnovský.

Výpověď přinesla i podepsanou od notáře a peníze na zaplacení poplatku jí dala matka obžalovaného. Možná měla strach z Fizerových výhrůžek – ten jí údajně řekl, že se jí po návratu z vězení pomstí.

Ani vymyšlená výpověď, ale zprošťující verdikt Fizerovi nepřinesla. Fizer, kterému soud potvrdil 12,5 roku vězení, vinu od začátku popírá.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek