Chtěl roztrhnout rváče, po ráně pěstí a pádu muž v Třinci zemřel!

Policejní hlídka

Policisté čerstvě plnoletého rváče stíhají jednak za výtržnictví a také za ublížení na zdraví. Hrozí mu až deset let za mřížemi.

Vše začalo v pondělí kolem deváté hodiny večer v jedné z třineckých hospod. „Po předchozím požití alkoholu došlo nejprve k verbálnímu a následně i fyzickému konfliktu mezi 58letým a 18letým mužem,“ uvedla policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Jenže to byl teprve začátek. Oba muži se totiž krátce po pondělní půlnoci potkali před jinou restaurací a po hádce se do sebe znovu pustili i pěstmi.

„Tomu se snažil zabránit přítomný 50letý poškozený, kterého měl 18letý podezřelý udeřit pěstí do hlavy. Starší z mužů však po úderu upadl na chodník a způsobeným zraněním na místě podlehl,“ doplnila Holčáková.

Mladý rváč se o zdraví druhého muže vůbec nezajímal a prostě odešel pryč. Později ho zadrželi příslušníci speciální pořádkové jednotky. Vyšetřovatel soudu navrhl, aby byl mladík stíhán vazebně.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek