Chlapeček (6) přišel při nehodě o maminku! Žena navíc byla těhotná

Auto se zašpiněným sklem - 3

Řidička havarovala na rovném úseku čtyřproudé silnice u Opatovic. Vylétla ze silnice a skončila zaklíněná mezi stromy. Na zadním sedadle seděl šestiletý chlapec, kterého dostal ven jeden ze svědků. V místě, kde seděla řidička, ale strom auto zdevastoval a žena zůstala zaklíněná uvnitř.

Proč vůz ze silnice vylétl, není jasné. Hasiči ale ženu ven dostávali velmi obtížně. Jak už jsme vás dříve informovali, řidička navíc byla v bezvědomí, což celou situaci ještě komplikovalo.

Zdravotníci po vyproštění z vraku ženě museli zajistit dýchací cesty a napojit ji na umělou plicní ventilaci. „Po poskytnutí nezbytné přednemocniční péče byla žena okamžitě transportována do traumacentra v královéhradecké nemocnici,“ informoval už dříve mluvčí záchranářů Ivo Novák.

V úterý ovšem náměstek nemocnice Zdeněk Tušl povtrdil smutnou zprávu, na kterou upozornily Novinky.cz. Žena po čtyřech dnech v nemocnici na následky svých zranění zemřela. Mladá řidička navíc byla těhotná, ani její dítě se však přes veškerou snahu lékařů kvůli dlouhé absenci kyslíku nepodařilo zachránit.

O nehodě jsme vás informovali ve středu. Více v reportáži TV Nova:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek