Chcete práci u královny Alžběty? Hledá stážistu, plat je skvělý!

Poslanci - peníze

Úkolem stážisty bude restaurování vzácných kousků dekorativního umění a keramiky. Pokud máte zkušenosti s restaurátorskou prací, umíte pracovat samostatně, zodpovědně a máte smysl pro detail, královská rodina čeká na váš životopis. Výhodu před ostatními kandidáty získají ti, kteří mají titul z oblasti dekorativního umění a restaurování uměleckých děl.

Cenné starožitnosti královské rodiny jsou uloženy v londýnském Marlborough House, ve kterém však nikdo z rodiny více než 60 let nežije. V současnosti v domě sídlí sekretariát Commonwealthu. Naposledy v sídle bydlela královna Marie, manželka britského krále Jiřího V., která zemřela roku 1953.

Stážista podle inzerátu získá „množství praktických zkušeností se širokou škálou konzervačních aktivit keramiky a dekorativního umění“. Královská rodina chce umění zachovat v co nejlepším stavu pro další generace. Zájemci musí také mluvit a psát „perfektně anglicky“.

Stáž začíná v lednu, vybraný zájemce se může těšit na plat, o kterém se může stážistům, kteří často pracují i zdarma, jen zdát – roční výplata by měla činit něco přes 550 tisíc korun. Uzávěrka přihlášek je 29. října. Příhlášku najdete zde.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek