CELÝ DÍL ULICE: Tohle Vendula rozhodně nečekala. Jak Mário zareaguje na Lumíra?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 3318. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

David Tereze oznámí, že se dnes s Alenou rozejde. Od té doby, co se vrátil, to mezi nimi hodně jiskří. O to těžší je pro ně city skrývat před ostatními. Rozhozená Alena s brekem ve škole Davidovi oznámí, že její táta měl infarkt. Má o něj strach, pravděpodobně ho nemine operace a Alena čeká na zprávy z nemocnice. David ji utěšuje a jde s ní do bytu, který pro ně zařídila, zatímco byl pryč. Tereza čeká na zprávu od Davida a je zklamaná, když se dozví, jak se věci mají. Aleně to nepřeje a celou situaci probírá s Gábinou, která ji uklidňuje. Té se ve výsledku přizná, že u ní díky svému gentlemanskému chování David zase o trošku stoupl v ceně. Lucka s Matějem se chystají na koncert. Lucka si mezitím potyká s Otou, který se k ní chová jako k Matějově holce. Matěj nakonec musí vyřešit pracovní záležitosti a s Luckou se ani pořádně nerozloučí. Za to mu Ota náležitě vyčiní a promlouvá do duše.

U Lumíra se Světlany je ráno hodně dusno. Světlana vysvětluje Vendule, že se pohádali. Ta se jí naopak svěří, že se večer s Pavlem, Kamilou a ostatními moc nevyvedl. Koukat se na zamilovanou dvojici je pro ni utrpením. Později Vendulu v krámku přepadne týpek ze včerejška, ze kterého se vyklube Mário. Přijel na koncert s kamarády a chtěli u Venduly přespat. Vendula je hodně překvapená a dost ji jeho příjezd vykolejí. Mário jí pak rapuje vyznání, kterým ji obměkčí. Lumírovi s Nyklovou se moc nezamlouvá a nejraději by ho vyhodili. Po jeho odchodu pak Vendule domlouvají, aby mu znovu nenaletěla.

Adriana kopila Robertovi rybářskou vestu. Dává mu cenné rady, jak na dědu a tátu, až budou společně na rybách. Večer ho pak ve vestě svádí. Robertovi volá Ája. V telefonu si její kontakt, pro všechny případy, upraví tak, aby se nic neprovalilo. Amálie se těší na další kondiční jízdy s Lubošem. Opět zajedou za Pavlátem a nakoupí mu. Pešek s Evženem a Robertem si domlouvají odjezd na chatu na ryby. Je vidět, že už Roberta přijali do rodiny.

3318. epizodu jste v TV mohli vidět 11. října 2017.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek