CELÝ DÍL ULICE: Robert bruslí na tenkém ledu. Zamotá se do svých lží?

Přehrát poslední díl

CELÝ 3320. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Evžen je vůči Robertovi odměřený a pustí se do něj kvůli telefonátu. Robert si pohotově vymyslí, že mluvil se sestřenicí z Kanady, která přijede na krátký čas. Evžen se mu za své podezírání následně omluví a vysvětlí mu, proč má o Adrianu takové obavy. Pavlát pozve Amálii na oběd a donese jí kytici. Je rád, že se opět vidí. Miki a Adriana na ně v hospodě náhodou narazí a shodnou se, že Pavlát Amálii opravdu balí. Ta to ale popírá. Adriana se Mikimu chlubí dárkem od Roberta. Podle Mikiho to je jen cetka. Adriana později všem oznamuje, že poletí na Madagaskar. Robert hraje dotčeného a vyčte jí, že to s ním předem neprobrala. Náležitě si Adrianu vychutná, ale nakonec s odjezdem souhlasí. Tajně si pak domlouvá rande s Ájou.

Bedřich se učí vázat šátek pro mimina. Volá mu Jindra, prosí ho, aby jí přivezl tvaroh. Prozradí mu, že má zánět prsou. Bedřich jí pomáhá s malou a Jindra si tak může na chvilku odpočinout. Franta se po škole stavuje u Anči a přizná jí, že se mu písemka úplně nevyvedla. Anička na něj znovu apeluje, aby Skyler odjezd do Ameriky kvůli malému rozmluvil. Ve výsledku se ale zase pohádají. Franta dostane Anču do varu argumentem, že to Bedřichovi nevadí. Anča Bedřichovi volá a domluví se, že to i s Frantou proberou společně v pondělí. Franta si ale stojí za tím, že to je hlavně věc jeho a Skyler. Bedřich je pro to, aby se všechno vyřešilo. Nechce, aby měla Anča pocit, že jde proti ní a něco s Frantou domlouvá za jejími zády.

Gábina ukazuje Květě nové návrhy na psí oblečky. Svěří se, že ji na salon banka odmítla půjčit a dost ji to mrzí. Mastný ji povzbuzuje, ale je rád, že se kvůli případným dluhům alespoň nedostane do maléru. Květa jí radí, aby to nevzdávala, a pak nenápadně navrhne Mastnému, aby Gábině půjčili oni sami. Mastný je proti. Květa ho ale přesvědčuje, že Gábině stačí na šití jedna místnost a ostatní prostory si plánuje zabrat sama pro svůj psí salon. Gábině volá Hynek, že jede s Dášou do porodnice. Ruší kvůli porodu víkend se Šímou, na kterém se domluvili. Šíma je hodně zklamaný. Aleš mu proto navrhne, že s ním může jet na víkendové hasičské závody.

3320. epizodu jste v TV mohli vidět 13. října 2017.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek