CELÝ DÍL ULICE: Pravda o Marcele a intru vyplave na povrch. Jakým problémům musí čelit?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 3332. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Peška ráno překvapí, jak dlouhou procházku Pavlát na dnešek naplánoval, ale už se těší. Robert po telefonu flirtuje s Adrianou, zatímco je Ája v koupelně. Pak se se ale snaží Áji rychle zbavit. Na ulici je vidí Evžen a Ája se k Robertovi chová jako milenka. Ten si kvůli tomu Roberta hned podá. Ten mu v mžiku brilantně zalže, že je Ája sestřenice, se kterou telefonicky mluvil už na chatě. Tím Evžena přesvědčí a hned tak Roberta prosí, aby o jejich incidentu neříkal Adrianě. Odpoledne se z výletu vrátí Pešek naštvaný a svádí to na to, že ho z tolika nachozených kilometrů bolí nohy. Pavlát Peška ujistí, že žárlí zbytečně a oba se usmíří.

Martin potěší Filipa dobrou informací, že jestli budou mít peníze, pořídí mu k Vánocům nový počítač a on si vezme jeho starý. Martina ruší Filipovy plány na odpoledne, protože jí není dobře. Nejde kvůli tomu ani do školy. Přes den ji ale Marcela zastihne v Coolně v Benem, který jí tam zanese testy k přijímačkám. Veronika se dozví na intru, že Marcela dostala podmínečné vyloučená kvůli porušení internátního řádu. Zároveň zjistí, že spolubydlící Marcelu šikanují. To Marcela nechce vůbec řešit. Bojí se, že bude mít ještě větší peklo. Průšvih má kvůli mejdanu, kterého se ani nezúčastnila. Večer pak prozradí Filipovi, že Martinu potkala s Benem. Ten je zklamaný a smutný, že mu Martina lhala. Veronika vše řeší s Martinem a chce, aby Marcelu ihned přestěhovali na jiný pokoj.

Ota se stále snaží být oporou Davidovi po rozchodu s Alenou. Nejde mu do hlavy, že je David tak v pohodě. Tereza pak s Davidem flirtuje, ale maskují to před Kalinou. Ten chce po Davidovi další kapitoly učebnice a David na nich teď musí zapracovat. Odpoledne celá parta (Matěj, Ota, David a spol.) pomáhá Gábině s pracemi v ateliéru. Tereza přizná Gábině, že s Davidem vztah přede všemi zatím tají. Později přijde za Matějem Lucka a Tereza nevrhne Davidovi, aby u nich přespal. Večer Davidovi píše Alena a chce se sejít, aby mu předala zbytek věcí, které má ještě u ní.

3332 epizodu jste v TV mohli vidět 31. října 2017.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek