CELÝ DÍL ULICE: Podpásovka pro Gábinu. Skončí na ulici?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 3335. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Luboš je vynervovaný už od rána. Věrka si myslí, že je to kvůli vyšetření. Lubošovi volá Karla a chce s ním mluvit. Luboš jde hned za Amálií kvůli včerejšímu výslechu. Ta se ho snaží uklidnit, podle ní policie dělá jen svou práci. Ona sama Luboše z ničeho neviní. Ten má největší srach z toho, že se vše pr před Věrkou. Pak jde na setkání s Karlou, která chce vědět, proč byl na policii. Uklidňuje ho a radí mu, aby o tom řekl Věrce a Márovi. Luboš k tomu ale nenajde odvahu.

Lumír probírá s Nyklovou Vendulino bydlení. Napadne ho, že by se Vendy mohla přestěhovat do bytu po Simoně, ale překážkou je docela vysoké nájemné, které Adriana požaduje. Nyklová se schází s Gábinou a oznámí jí, že se musí do konce roku vystěhovat, protože její byt potřebuje pro svou vnučku. Odpoledne Lumír Vendule navrhne, aby si pronajala byt po Simoně a on by jí na pronájem připlácel. To však Vendula odmítá. Pavel má pro Vendulu typ na slušný pronájem. Vendy tam chce hned zavolat a domluvit si prohlídku. Zmíní se, že jede na víkend do Sokolova. Pavel s Kamilou se chtějí přidat, aby se seznámili s Máriem. Nyklová večer hlásí Lumírovi, že situaci s bydlením vyřešila a dala Gábině výpověď. Ten je v šoku. Vadí mu, že matka Gábinu doslova vyhodila na ulici a myslí si, že Vendula do takto uvolněného bytu stejně nepůjde.

Požadavek Nyklové, aby se do konce roku odstěhovala, je pro Gábinu velká podpásovka. Nyklová jí navíc vmete, že má bohatého tátu, který se určitě velmi rád postará. Gábině ale rupnou nervy a s Nyklovou se pohádá. Tereza má o ni strach. Gábina si tak kromě starostí se zařizováním salonu bude navíc muset hledat nové bydlení. Terezu napadne, aby se domluvila s Digi, to ale Gábina odmítne. Mastný zajde za Květou. Ta ho přemlouvá, aby se vrátil k ní i do hospody. To ale Mastný odmítá a nakonec se s Květou pohádají. Tereza nakonec telefonuje Digi a ta Gábině nabízí, ať se k ní nastěhuje. Mezitím ale Gábi dostane návrh k nastěhování od Aleše. To Gábina razantně odmítne a celý rozhovor skončí hádkou.

3335 epizodu jste v TV mohli vidět 3. listopadu 2017.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek