CELÝ DÍL ULICE: Nehoda v Ulici! Půjde o obyčejnou bouračku, nebo to nebude náhoda?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 3340. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Luboš ráno donese do hospody čisticí prostředky pro Věrku. Šárka má na baru otevřenou kasu, která je plná peněz. Luboš se vyptává, jak často chodí s tržbami, že má k dispozici v hotovosti tak velký obnos. Luboš pak všechno přizná Márovi. Že byl předvolaný na policii, aby podal vysvětlení kvůli okradeným seniorům, ale celou pravdu mu neřekne a něco si nechá pro sebe. Zároveň mu poví o dluhu u lichvářů. Mára mu půjčí peníze, chce, aby vše lichvářům hned splatil. Tony se později Márovi svěří, že o dluhu věděl. Vyjde najevo, že ani jemu Luboš neřekl celou pravdu. Odpoledne jde Luboš na policii, ale vyšetřovatele tam už nezastihne. Když mu ale zavolá Mára kvůli mámě, urychleně odchází, aniž by na policii cokoliv nahlásil. Věrka je otřesená, protože ji na přechodu srazilo auto. Když celou příhody vypráví, vypadá to, jako by ji auto srazilo úmyslně. Lubošovi se ihned udělá zle a Mára ji mezitím veze do nemocnice na vyšetření. Luboš volá Chosému, že mu informace rozhodně sežene. Prosí, ať nechá jeho rodinu na pokoji. Chosé nemá s přejetím Věrky nic společného, což mu ale nepřizná.

Martina se ve škole s Filipem vůbec nehodlá bavit, jen mu potvrdí, že se s ním rozchází. Filip si myslí, že to je kvůli Benovi. Chce ihned vrátit Snypa, o kterého se Martina už přes rok stará. Ta to však odmítá. Jarda Martinovi znovu nabízí, aby se k nim do dílny hned vrátil, když se jde do dílny zeptat, jestli by tam mohl vyrobit paravan pro Marcelu, aby měla v pokoji trošku soukromí. Martin Jardovu nabídku opět odmítne, i když ho namíchne parťák z Loučky, který mu zavolá, že mu pošle dlužnou částku až za dva týdny. Martin nabídku probírá s Veronikou. Nakonec dá na její rady a rozhodne se, že k Jardovi nastoupí co nejdříve. Odpoledne hledá rozhozená Martina u Maléřových Snypa a současně Maléřovým přizná, že se s Filipem rozešli. Veronika s Martinem ji uklidňují a chtějí po Filipovi, aby jí psa vrátil. Ten to ale odmítá.

Franta volá Anče, jestli by opravdu mohl s malým přijet, doma to už s malým Kristiánem nezvládá. Anča i Zuzana mají radost a hned plánují, jak by si v pekařství mohly rozhodit směny a snaží se hlídání nějak operativně vyřešit. Sejdou se s Bedřichem, který také přislíbí pomoc. Dohodnou se, že Franta s malým budou bydlet u něj a Anička se Zuzanou k němu budou chodit hlídat. Anča pošle dopoledne Evženovi přání k svátku, ten ji ji pozve do kina, právě když s Bedřichem a Zuzanou dohadují, jak to udělají s Frantou. Bedřich ihned zpozorní, čehož si všimne i Zuzana. Anča přizná, že setkání s Bedřichem poslední dobou špatně zvládá. Zato setkání s Evženem ji těší.

3340. epizodu jste v TV mohli vidět 10. listopadu 2017.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek