CELÝ DÍL ULICE: Lucka od táty inkasuje pořádnou facku. Jak si to s ním vyřídí Matěj?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 3333. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Matěj s Otou nijak neřeší, že u nich David zůstal přes noc. Myslí si, že spal na gauči v obýváku. Ve škole je sice nový pár podezřelý Kalinovi, ten ale zatím nic neříká. Odpoledne celá parta pomáhá Gábině. David se mezitím schází s Alenou, pro kterou to byla jen záminka. O Davida stále bojuje a nevěří, že se s ní rozešel jen tak. David jí nakonec přizná, že je s někým jiným, což Alenu opravdu raní. Gábina zve večer všechny na pivo, Tereze volá David. Do toho jí přijde zpráva od Aleny, které došlo, že David chodí právě s ní. Terezu to rozhodí, a tak celou věc řeší s Gábinou. Podle ní se ale nemá čeho bát. Matěj jde domů, kde na něho čeká Lucka, která doma nahlásila, že přespí u Viki. Večer pak dostane varovnou zprávu od mámy a vzápětí si pro ni k Matějovi přijde naštvaný otec. Před Matějem jí vrazí facku, ten se sice Lucky zastane, ale Webe, který zuří, si Lucku neurvale odvede domů.

Filip stále prudí kvůli včerejšku, což Martinu začíná štvát. Veronika na intru nijak nepochodila a chce Marcele najít jiný. Martin se zastaví v dílně pro nařezané police do salonu. Mezitím pohotově vyřizuje telefonát a Jarda mu znovu nabízí, aby se k nim vrátil, což Martin opět odmítá. Vzápětí ho vytočí zpráva od spolupracujícího z Loučky, který po něm chce, aby mu s platbou zbylých peněz počkal ještě týden. Jardovi se to moc nezdá a nevěří, že z něj Martin černé prachy dostane. Filip odpoledne tátovi přizná krizi s Martinou, myslí si, že je to kvůli Benovi. Martin ho ale povzbuzuje a podle něj by to Martina přiznala. Veronika zjistí, že jsou všechny intry plné a doma řeší, že by Marcela mohla bydlet s nimi. Filip je proti a Martin s Veronikou se ho snaží přesvědčit, aby Marcele vyšel vstříc. Filip nakonec naštvaně kapituluje. Maléřovi nabízejí Marcele, ať do pololetí bydlí u nich. Protože Marci nechce Filipovi překážet v pokoji, domluví se na tom, že bude prozatím spát na gauči v obýváku.

Mára s Karlou si užívají vzácných společných chvil. Vyruší je Brunův telefonát a Karla za ním jede do Coolny. Bruno sestře přizná, že mu včera v tramvaji ukradli mobil a prosí Karlu, jestli by mu nepůjčila na nový. Karla to chce nahlásit na policii, což Brunovi přijde zbytečné. Lubošovi je pořád špatně a moc se mu nechce na vyšetření. Věrka ho ale přesvědčí a objedná ho na pozítří. Dokonce kvůli tomu zalže i sestřičce, aby ho vzali přednostně.

3333 epizodu jste v TV mohli vidět 1. listopadu 2017.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek