CELÝ DÍL ULICE: Lucka má obavy, protože se jí Matěj neozývá. Jak situace dopadne?

Přehrát poslední díl

CELÝ 3316. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Tereza s Matějem probírá páteční rande s Luckou. Přiznává, že se mu Lucka líbí, ale vadí mu, že je moc mladá. Všemu ale nechává volný průběh. Ota šel do sebe a pracoval celou noc. Odpoledne se za ním zastaví máma, která si o něj dělá starost. Ota se jí svěří, že je v háji kvůli Hedvice a že se bojí spát. Máma ho uklidňuje a povzbuzuje. Terezu stále mrzí, že jí David nezavolal. Stejný problém řeší po schůzce s Matějem i Lucka. Neví, na čem je a má strach, že se na ni vykašle, protože je panna. Viki ji donutí, aby mu napsala jako první a domluví se, že spolu večer pokřtí Matějovu novou dodávku. Dojde na líbání a pořádně to mezi nimi zajiskří.

Filip a Marcela sdílí jeden pokoj a zvykají si na sebe. Marcela se protahuje a rozcvičuje, aby jí nezatuhly svaly. Filip ji za to obdivuje. Martin pořád studuje učebnici, protože se na kurzu zatím moc nechytá a má strach, že to bude ještě horší. Uvažuje o tom, že to vzdá, ale Veronika ho povzbudí. Marcela přesvědčí tetu se strejdou, aby ji pustili do Mořkova. Chce pomoct mámě s nemocným bráchou a být ji oporou. Odpoledne volá Veronice Marcelina máma, že u nich Marci moc neohřála a hned zase odjela a teď jí ani nebere telefon. Dovolá se ji až Veronika, které Marcela řekne. že jede zpátky. Martin ji jede vyzvednout na nádraží. Marcela je vyčerpaná a rozhozená a hodně ji bolí zraněná noha. O situaci doma nemluví, Veronika ale pozná, že se něco děje a má o ni starost.

Světlaně přijde pozvání od skotského starosty, aby přijela v listopadu na týdenní návštěvu. Světlana to ihned zamítne, Denisa ji však přesvědčí, aby o tom alespoň uvažovala, protože by mohla nasbírat pro radnici cenné zkušenosti. I Lumír Světlaně doporučuje, aby do Skotska přece jen jela. Ta má ale největší obavy z toho, jak by to doma bez ní zvládl Alex. Lumír jí po uvážení navrhne, že s Alexem pojedou s ní. To Světlanu zarazí a nenápadně se snaží vycouvat. Nyklová před Pavlem vychvaluje Vendulu. Ten ji vzápětí pozve, aby si s ním, Kamilou a jejich kamarády někam vyrazila. Vendule se do toho ale moc nechce…

3316. epizodu jste v TV mohli vidět 9. října 2017.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek