CELÝ DÍL ULICE: Luboš přijde o práci! Jakou další ťafku schytá?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 3338. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Anča doma ráno najde Evženovu bundu, kterou mu večer zapomněla vrátit. Shání na něj číslo, aby ho mohla kontaktovat a vrátit mu ji. Adrianě se nedovolá, Veronika ho nemá, takže nakonec Anča zajde za Peškem a kontakt jí dá Amálie a společně si domluví setkání v hospodě. Evžen se Anče zmíní, že je alkoholik, a vypráví jí svůj příběh. Do hospody dorazí i Miloš s Bedřichem. Anču i Bedřicha setkání rozhodí, a proto s Evženem zanedlouho prchnou. Anča se Evženovi omlouvá, ten jí nabízí, ať zase někdy zavolá. Bedřich mezitím domluví s Milošem Emin výlet do Anglie.

Ota a Matěj mají ráno kocovinu. David zůstal přes noc u Terezy a Ota si myslí, že spal v pokoji na karimatce. Odpoledne zajde za Matějem Lucka. Kvůli otci si chce dát pauzu, ale ujistí ho, že o něj nechce přijít. Otec si pro ni k Matějovi opět přijde a Lucka se snaží vypjatou situaci uklidnit. Do toho dorazí domů Tereza. Weber se do ní okamžitě pustí a vyhrožuje, že to celé bude řešit oficiální cestou. Tereza ho odpálkuje. Na Matěje je toho už moc a rád by někam vypadl. Jde s Otou na pivo, opět se opije. Matěj přesvědčí Otu, aby s ním odletěl na dovolenou a hned koupí i letenky na Kanáry.

Tony musí dát Lubošovi padáka, toho to docela vezme, protože pro něj peníze z Coolny byly jediným příjmem. Pořád se mu nedaří splácet půjčku lichvářům, kteří na něj už začínají tlačit. Věrku potěší, když jí Tony oznámí, že u něj Luboš skončil, a myslí si, že to byl jeho nápad. Luboš i Tony ji při tom nechají. O muže má ale starost. Lubošovi volá Chosé, chce se zítra sejít. Lubošovi se ihned udělá zle. Bruno je naštvaný, že Karla nahlásila na policii krádež jeho mobilu. Věrka se s Karlou dohodne, že se zítra sejdou všichni u Máry kvůli Vánocům a domluví se na dárcích. Karla radí Lubošovi, aby se se svými starostmi svěřil rodině a nebyl na ně sám.

3338 epizodu jste v TV mohli vidět 8. listopadu 2017.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek