CELÝ DÍL ULICE: Filip překvapil Veroniku s Martinem. Čím Maléřovy tak dostal?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 3324. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Martin s Filipem opět probírá školu. Chce, aby měl Filip maturitu. S Veronikou tak přemýšlí, jak ho přesvědčit. Nakonec se ale dohodnou na kompromisu. Filip začne studovat obor bez maturity a za rok přestoupí na ten maturitní. Martina obdivuje Marcelinu fyzičku a nabízí, aby s ní a Filipem chodila na lukostřelbu. To ale Marcela to odmítne kvůli tanci, který je pro ni vším. Pak se snaží přesvědčit Filipa, aby si společně s ní podal přihlášku na gympl. Marcelu trápí, že ji spolubydlící vystěhovaly z pokoje a teď musí spát jinde. To se Veronice vůbec nelíbí a s tímto krokem rozhodně nesouhlasí. Nezdá se jí ani to, že Marcela zase málo jí. Martina se prořekne, že s ní Filip půjde na gympl. To Maléřovy hodně překvapí.

Simona ráno budí Pepana a chvátá na schůzku s právníkem. Nechá ho doma a pověří ho, aby za sebou při odchodu zabouchl. Pepan jí v záchvatu hladu vybílí lednici a pak znovu usne v její posteli, kde ho najde Rudolf a pořádně ho to vyděsí. Pepan si mu stěžuje, že má doma s uřvaným Pepánkem pořádné peklo. Odpoledne dává Simona Gábině smlouvu. Varuje ji, aby nakonec nedopadla stejně jako ona a nezhroutila se. Gábina se už na vlastní salon hodně těší. Potom se jde Simona domluvit s Nyklovou, že jí doplatí veškeré peníze, co jí dluží. Z prodeje salonu je trochu skleslá a svěří se Lumírovi. Rudolf Simoně navrhuje, že by si mohli pořídit domek. Po cestě jeden na prodej viděl a inzerát mu pořád leží v hlavě.

Karla ráno přinese Márovi snídani, což ho velmi mile překvapí. Zanedlouho ji opět odvolávají do práce. Oba jsou ale rádi, že si přesto našli chvilku a byli spolu. Pavláta mrzí, že dceři nepřispěje na kuchyň. Luboš se ptá Pavlátovy sousedky, jestli nechce zajet pro nákup. Ta s ním ale končí, protože si myslí, že Luboš má něco společného s krádeží. Ten jí to sice vymlouvá, ale je mu to málo platné.

3324. epizodu jste v TV mohli vidět 19. října 2017.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek