CELÝ DÍL ULICE: Anička zažívá hořké zklamání. Najde útěchu u Evžena, nebo u Bedřicha?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 3352. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

V zápalu povídání Jindra i Bedřich usnuli. Aby Jindra nemusela vstávat, Bedřich dokonce nakrmil malou a brzy ráno odešel domů pro věci. Anička Zuzaně přiznává, že s Evženem nikde nebyla, protože hlídala malého Chrise. Moc dobře si ale uvědomuje, že to Evžena vůbec nepotěšilo. Se Zuzanou ale Anča probírá Bedřicha. Anička na něj nasazuje, že jí možná celou dobu lhal o sobě a Jindře. Zuzana ji přeruší a Bedřicha se zastává, protože Anča mu dala dost jasně najevo, že o něj nemá zájem. Anička volá Evženovi o klíč k půdě. Pozve ho na kávu, ale on setkání odmítne, že nemůže. Pak se potká s Bedřichem a probírá s ním hlídání malého, které se Zuzanou špatně stíhají, aby vykryly směny v pekařství. Pak se pohádají kvůli Jindře, protože ho Anička osočí. Franta si byl zařídit práci a zdá se, že na manažera fastfoodu udělal dojem. Franta pak s Bedřichem probírá vztah Aničky a Evžena a Bedřich se přizná, že celý večer až do rána hlídal Ladu, aby si mohla Jindra trochu odpočinout. Anička jde večer posedět se Zuzanou a probírá s ní Evžena a Bedřicha. Je ráda, že má v Zuzaně spřízněnou duši.

Marcela ráno pomáhá Veronice s vařením, protože jí odpadly nějaké hodiny ve škole. Na odpoledne se domluvila s Martinou a chce se jít podívat na lukostřelbu. Ráda by si od něj půjčila luk, ale s Veronikou se mu nemůžou dovolat. Filip se sešel se spolužákem v Coolně a chlubí se fingovaným omluvňákem. Ten mu ale prozradí, že se dnes konají třídní schůzky a bude se tam mimo jiné probírat, že vysvědčení z devítky je hodně důležité. V Coolně se potká i s Marcelou a Martinou, na které se oboří. S Marcelou se navíc pohádá kvůli půjčení luku a Martině, která mu předává vzkaz od trenéra, odsekne. K Maléřům dorazí na večeři Radka s Josefem a Filip opět odejde trucovat do pokoje potom, co se ho rodiče začnou vyptávat na školu. Večer jde Marcela běhat a před Radkou a Josefem ji Maléřovi chválí.

Věra přijde ráno za Márou a potřebuje si promluvit. Je nešťastná z toho, že si udělala na policii ostudu, ač na ni byli všichni milí. Bojí se, jak se na ni budou koukat u soudu a vůbec neví, jak se všem okradeným a Vendule bude moct podívat do očí. Mára mámě domlouvá, že to nemůže řešit tak, že se spolu s tátou nebudou bavit. Věra se jde omluvit do hospody Květě za sebe i za manžela a hrozně se stydí. Chce rezignovat na úklid penzionu, nebo v něm uklízet zadarmo. Květa ji ale uklidní, že zatím vše nechají, jak to je. Luboš je zoufalý a probírá s Márou včerejší přiznání Mára mu radí, aby si s mámou všechno vyříkali. Karla se pohádá s Márou, který jí přijde vzkázat, jestli by se mohla ozvat Lubošovi a uklidnit ho. Chosé si podá Luboše za to, že mu včera praštil telefonem. Lubošovi se udělá špatně. Chosému ale řekne, že s policií nemluvil a vymluví se na žaludeční vředy. Chosé Lubošovi pořádně pohrozí a chce, aby vše svedli na Klingona.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

3352. epizodu jste v TV mohli vidět 28. listopadu 2017.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek