CELÝ DÍL ULICE: Alena ztropí hysterickou scénu! Snaží se Davida opět zmanipulovat?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 3334. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Matěj ráno s Terezou probírá Lucku, která se mu od včerejška neozvala a má o ni strach. Ve škole to mezi Terezou a Davidem zase jiskří. Tereze ale dělá starost Alena. David nevěří, že je schopná toho, aby jí přišla udělat scénu. Později oba nachytá Kalina. Má podmínku, aby to Puklické řekli sami. On sám se do té doby bude tvářit, že o ničem neví. Lucka nedorazí ani do školy, ale odpoledne se sejde s Matějem. Doma prožívá opravdové peklo a nejradši by utekla. Matěj ji uklidňuje a útěk jí rozmlouvá. Odpoledne se u Terezy v bytě objeví Alena. Protože je Tereza akorát s Davidem, ztropí jim Alena strašnou scénu. David s ní vyrazí dveře. Pak se za Alenu omlouvá Tereze. Večer za Matějem dorazí Weber a vyhrožuje mu. Chce, aby nechal Lucku být a rozešel se s ní.

Nyklová se bude starat během Světlanina pracovního pobytu Lumírovi o domácnost. Pavel nepřestává vyzvídat u Venduly, jak se situace vyvíjí s Máriem. Ta je podrážděná. Vzápětí ji rozhodí telefonát od bytného, který jí sdělí, že se bude muset do konce měsíce odstěhovat. Volný byt potřebuje pro svého známého. To Vendulu velmi raní. Pavel s Nyklovou ji ale povzbudí. Nyklová chce Vendule pomoct s hledáním jiného pronájmu.

Amálie potká Luboše. Ten má strach ze zítřejšího vyšetření. Ptá se na Pavláta, který od něj už nechce vozit nákupy. Podle Amálie už Pavlát zvládá nákupy sám a v poslední době navíc šetří kvůli dceři. Luboše potká na policii Karla. Ten jí zalže, že jde na dopravní, ale Karla ho pak zahlédne vycházet z jiného oddělení. Luboš se na policii potká i s Jarouškovou, která ho opět obviní, že může za všechny krádeže. Lubošovi se při výslechu udělá zle, ale snaží se odpovídat a nelhat. Zmíní i Klingona což vyšetřovatele zaujme. Popíše mu i Chosého, který byl u Jarouškové, Luboš tvrdí, že ho nezná, a hájí se, že je nevinen. Policie se ho ptá i na alibi na čas krádeží a kdo mu ho případně potvrdí. Lubošovi to moc nepřidá. Karla se zajde kolegů na Luboše zeptat. Ti jí částečně prozradí, proč si ho předvolali.

3334 epizodu jste v TV mohli vidět 2. listopadu 2017.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek