Celý 790. díl Ordinace: Marek se vrátil do Kamenice, aby pomohl umírající Inně! Život jí spasil Vojta. A co Bibi?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 790. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

Marek nečekaně přijíždí do Kamenice, veze těžce zraněnou Innu až z Ukrajiny autem! Vyjíždí k němu překvapená Bibi a v nemocnici Innu s vážným poraněním nohy přijímá a ošetřuje Vojta. Hrozí ji amputace, Marek běsní. V poslední chvíli si Vojta všimne, že v plicích má Inna střep po výbuchu. Právě kvůli němu se její organismus nemůže vypořádat se zraněním nohy. Střep Inně z plic s Márou vyjmou a Inně zachrání nohu! Marek je šťastný. S Bibi vedou dialog jen kolem Inny, Markovi ale neujde Bibino vřelé obětí s Vojtou… Ten ji zrovna ten den přede všemi políbil v aule, aby se vědělo, že jsou pár.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2018/2102699.jpg?d41d

Švarc se ve službách Hejtmana pokouší zalíbit aktivistům z komunitního centra, problém je ale v tom, že ho na malém městě už kdekdo zná a ví, co je zač. Tentokrát ohrozí Švarcovu falešnou pověst svatouška Lucie a Darek, které do Mraveniště pozvali na kuchařskou prezentaci. A tak Švarc jedná, z Heluš udělá vege kuchařku a pak zachrání kozu z komunitního centra, načež Darek skoro začíná věřit, že se Švarc změnil. Slíbí mu, že o jeho nepěkných kouscích z minulosti pomlčí, ať si na něj udělají obrázek sami.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2018/2102627.jpg?d41d

Mázl s Rytířem na sebe žárlí a to propuká v souboj, předhánějí se v pozornosti a péči o těhotnou Alenu, chtějí si před sebou dokázat, že jsou lepší, s Alenou to ve finále nemá nic společného, akorát ji to obtěžuje, protože jejich péče začíná dostávat podobu šikany. Navíc se spolu neustále hádají a srážejí. A tak Alena učiní jedno rozhodnutí… Dokud se neprokáže otcovství, mělo by jít určit za měsíc z plodové vody, nechce slyšet ani o jednom z nich.


790. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Správná bioamatka jste v TV mohli vidět 8. února 2018.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek