CELÝ 768. DÍL Ordinace: Alena podvedla Mázla s Rytířem!

Přehrát poslední díl

• CELÝ 768. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

Ema je na útěku z léčebny, policie ji bezvýsledně hledá. Rytíř toho má dost, chce ji najít sám, nehodlá to vzdát. Jemu a Aleně se podaří dostat do Emina Facebooku a kontaktovat Hanu, která nejdřív zapírá, ale teď stejně není s Emou v kontaktu. Společné zoufalství Alenu a Rytíře spojí. Když se Emu podaří najít, tak skončí v úlevném objetí a vyspí se spolu!

Bibi a Marek si notují. Mají společný zásah v bowlingové herně, kde se poprala parta Ukrajinců s partou Rusů. Marek vidí na zraněném Rusovi podivné tetování, které ho úplně vykolejí. Později zajde do herny sám a na Ruse si došlápne. Do krve se poperou! Bibi Marka poté doma ošetřuje a on jí prozrad, že to tetování patří lidem, kteří na Donbasu dělali ty největší zvěrstva. Bibi a Marek se sblíží, vášnivě se políbí a téměř spolu stráví noc. Přeruší je příchod jedné z Markových slečen, kterou velmi rychle a poměrně hrubě vypakuje. To se Bibi nelíbí, kouzlo okamžiku je pryč a Marka odmítne.

Hanička má noční můry. Martynčák toho využívá a nasazuje na Suchého, že je to jeho vina. Zdena Martynčákovi zazlívá jeho chování, jemu se ale podaří zase ji ošarmit na charitativním večeru pro Jirku. Suchý požádá Bělu, aby jim dělala prostředníka. Ta nejdřív nechce, ale pak přijme. Když hlídá Haničku, tak na ní vyzvídá, jestli se k ní Martynčák chová hezky. Martynčák se to dozví a naštvaný nasazuje u Zdeny na Bělu a ta uvěří, že je i její kamarádka proti ní. Přimkne ji to k Martynčákovi a o něco víc se vyhrotí její vztah se Suchým…

768. díl jste v TV mohli vidět 7. 11. 2017

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek