CELÝ 767. DÍL Ordinace: Martynčák uhodil Zdenu! Odprosil ji, nebo ho vyhodila? A jak zareagoval Suchý?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 767. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

Martynčáka opět bolí rameno. Analgetika odmítá, přičítá jim agresivitu coby nežádoucí účinek. Zdena kvůli jeho zoufalému telefonátu opouští nemocnici a shání mu léky. Martynčák se mezitím nadopuje oněmi analgetiky a hraje hry. Když Zdena zjistí, že zapomněl vyzvednout Haničku ve školce, po náročném dni vypění. Martynčák Zdenu v hádce silně udeří. Zdena má monokl, je naštvaná a zklamaná. Musí zrušit schůzku s Toníkem, o niž tolik usilovala a nemůže ani do práce. Toník se Suchým se rozhodnou Zdenu překvapit. Při pohledu na Zdeninu modřinu Toník hned pochopí, co se stalo. Následuje prudká hádka Suchého se Zdenou a Martynčákem. Suchý chce odvést s Toníkem i Haničku, ta ale od mámy nechce. Suchý Zdeně pohrozí, že bude usilovat o získání obou dětí do své péče.

Eduard přivádí do nemocnice Terezu, která má začít pracovat na chirurgii. Ta však hned první den z práce uteče a nedostaví se na operaci, u níž ji Kovář chce. Ten posléze zuří. Tereza se Eduardovi svěřuje, kromě toho, že přišla o manžela a dceru, má také dluhy, jde po ní exekutor. Eduard přemluví Kováře, aby jí dal ještě jednu šanci. Další den se Tereze nejdřív daří, pak ale během operace zmatkuje a ohrozí život pacienta. Kovářovi dochází trpělivost, oznamuje Eduardovi, že Terezu propustí. Eduard doma zjišťuje, že ani Běla Terezu nechce v Růžovce. Zhroucená Tereza a Jindřichovy výčitky ho přimějí k činu: Nařídí Kovářovi, aby Terezu na svém oddělení nechal.

Mázl se s Alenou pohádá, vadí mu, že přespala u Rytíře. Alena je zas rozčarovaná z toho, že Mázl nechce upravit zprávu o Emině pochybení v její prospěch. Po rozhovoru s Jarmilou si Alena uvědomí, že na Mázlovi měla vždy ráda právě jeho čestnost. Omlouvá se mu, pomilují se a domluví na společném týdenním pobytu ve Vídni. Mázl slíbí Aleně, že zprávu o Emě alespoň pozdrží. Druhý den ale Eduard donutí Mázla, aby mu ji poslal ihned. Rytíř se totiž pokusil podplatit Přeučilovou, která si okamžitě stěžovala. Alena navštíví Emu v léčebně, která je na tom velmi zle, prochází krizí. Když se Alena dozví, že Mázl už zprávu poslal, je z toho další hádka. A tak Mázl odjíždí do Vídně jen s dětmi.

767. díl jste v TV mohli vidět 2. 11. 2017

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek