CELÝ 761. DÍL Ordinace: Adam jde za mříže, Marika opouští Kamenici s drsným vzkazem!

Přehrát poslední díl

• CELÝ 761. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

Adam je ve vazbě, protože na sebe bere za Mariku vinu za smrt člověka při autonehodě. Přijíždí jeho otec MUDr. Svoboda, známý chirurg. Stejně jako Kovář tlačí na Mariku, aby se přiznala, protože tuší, že to ona řídila, ale důkazy nemají. Adam simuluje žaludeční vřed, aby se mohl s Marikou v nemocnici setkat. Marika ho ujistí, že s ním do budoucna počítá, současně ale balí kufry a žádá Kováře, aby ji pustil na dvouměsíční stáž do Plzně. Ten s těžkým srdcem svolí. Ctibor Svoboda ji před odjezdem ještě zastihne a slibuje, že ji zničí, stejně jako ona zničila život Adama…

Bibi s Markem se dále sbližují při záchranné akci horolezců, Bibi si zraní kotník, takže ji Marek musí odnést na zádech. Druhý den se na místo vracejí, protože Bibi tam zapomněla hodinky, citovou památku na Eduarda. Když je najdou, Bibi je paradoxně zahodí – chce už se od minulosti odstřihnout. Proto se také rozhodne odstěhovat se z vily Valšíkových.

Tonda má problémy ve škole, protože trpí návratem Martynčáka. Andrej se rozhodne pro odvetu – ráno místo do školy odveze Tondu daleko za město a také ho obviní z rozbití mobilu, který si ale zničil sám. Zdena nemůže uvěřit, že by toho byl Andrej schopen, naopak Suchý Tondovi věří a bere ho k sobě. Zdena je z odchodu Tondy zdrcená.

761. díl jste v TV mohli vidět 10. 10. 2017

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek