CELÝ 760. DÍL Ordinace: Adam se udal policii! Od koho a jak se to Marika dozvěděla?

Přehrát poslední díl

CELÝ 760. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

Adam se bojí výslechu na policii, hroutí se před Marikou, prosí ji, aby mu nějak pomohla. Ta se ho snaží zvednout. Do toho na Mariku tlačí Ota, který chce, aby řekla pravdu o tom, jak to bylo, nevěří jí. Adam to nezvládne, napíše dopis na rozloučenou a pokusí se na šéru otrávit léky. Najde ho Marika, chce zavolat záchranku, ale pak se rozhodne mu pomoct sama, aby to utajili. Sblíží je to, Marika vidí, jak moc špatně na tom Adam je, Marika už se na to nemůže dívat a přizná mu, že to ona zabila Snítila, to ona řídila auto. Ota řekne Marice, že už ji krýt nebude, a když se ho policie otevřeně zeptá, tak ji už nebude krýt. Ona už je smířená se vším, řekne mu, ať to udělá. Když přijde Marika domů, zjistí, že Adam tu není, nebere mobil, shání ho, ale nikde o něm nic nevědí. Na konci dorazí jeho otec Ctibor Svoboda a oznámí jí, že Adam se přiznal k nějaké autonehodě.

Zdena neví, jak říct dětem a Suchému, že dává Martynčákovi druhou šanci. Hlavně Suchý je kategoricky proti a mluví jí do života víc, než by měl. Způsobuje to mezi nimi rozkoly. Nakonec i když se Zdena s Martynčákem, který seká dobrotu, dohodnou, že to dětem zatím neřeknou, i vinou Suchého, který se musel vrátit na operaci do nemocnice, se děti dostanou domů dřív a najdou Zdenu s Martynčákem. Toník je rozčilený a zklamaný, nepomůže ani přátelský rozhovor s Martynčákem.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2017/2053331.jpg?d41d

Rytíř nastupuje do kamenické nemocnice na internu a Mázl je z toho, že ho teď bude vídat všude, úplně říčný. Jeho nejhorší obavy se naplňují hned první den, kdy společný případ svede dohromady Rytíře a Alenu. Mázl žárlí a oba muži se neustále provokují. Alena už toho má dost. Mázl pak jednou ujede a podaří se mu společně s Rytířem urazit i Alenu. Omluví se, usmíří se s Alenou, ale Rytíř získává další body.

760. díl jste v TV mohli vidět 5. 10. 2017

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek