CELÝ 755. DÍL Ordinace: Zabili člověka a tají to! Marika s Adamem prožívají noční můru

Přehrát poslední díl

• CELÝ 755. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

Adam s Nicky se rozešli! Desetiletý vztah je u konce kvůli Marice. Nicky nevidí jejich rozchod jako definitivní, doufá,že jim odluka pomůže. Adam má ale jiný názor. Nicky plná zoufalství, hořkosti a zlosti si v nemocnici ztropí Marice scénu, vyhrožuje jí, že s ní ještě neskončila. Adam je tomu svědkem a zastane se Mariky, což Nicky zlomí.Vlepí mu facku a odchází. Marika přitom dává Adamovi jednoznačně najevo, že o něj nemá zájem. Odmrští ho velmi pohrdavým způsobem. Nešťastný Adam se opije v neznámé hospodě mimo Kamenici, volá Marice a vyznává jí lásku. Obsluha v hospodě žádá po telefonu Mariku, aby si pro Adama přijela. Marika ho tedy vyzvedne a odváží domů. Adam se po ní v autě sápe, Marika nezvládne řízení a srazí chodce Snítila! Pokusí se ho oživit, ale když vidí, že je to marné, z místa nehody ujíždí! Adam je krátce po nehodě v bezvědomí a poté usíná. Marika ho s vypětím sil dovleče na šér. Druhý den se dozvídá, že Snítil leží na ARO – ve stavu mozkové smrti. Marika dostane za úkol vysvětlit manželův stav Snítilové. Dojde k odpojení Snítila od přístrojů a Marika je ze situace na dně. Téměř se přizná Otovi, že způsobila Snítilovu smrt. Vhodný okamžik, kdy se k tomu chystá, ale přeruší svým příchodem Tien, a Marika už znovu nenajde odvahu. Adam si nic nepamatuje, z chování Mariky usuzuje, že byl dotěrný, Marika mu říká, že o oné noci mluvit nebudou. A on souhlasí.

NEBEZPEČNÁ AUTONEHODA v Ordinaci: Cestou na plac došlo ke skutečné srážce! VIDEO

Zdena se potká s Martynčákem, aby mu osobně řekla, že mezi nimi je definitivní konec a jeho pokusy o sblížení jsou marné. Martynčák to stále odmítá přijmout. V nemocnici se Zdena ujímá dvanáctiletého Jardy Říhy, pacienta s dětskou mozkovou obrnou, který si při pádu z vozíku zlomil nohu. Zdena dovolí jeho matce vylepit v nemocnici letáček s informací o sbírce na Jardův nový vozík. Napíše na něj jako kontakt svoje jméno a číslo. Martynčák, který Zdenu v nemocnici opět hledá, si letáčku všimne a vycítí svoji šanci. Seznámí se s Říhovými a jejich sbírku podpoří natočeným videoklipem, který umístí na net. V klipu slibuje, že za každých deset tisíc na účtu Jardovy sbírky předvede krasobruslařský prvek. Zdena to vše sleduje rozpačitě. Je jí jasné, že Martynčák chce především zapůsobit na její city.

Květa nastupuje jako nová vrchní. Hned první den je konfrontována s rebelií sester, které odmítají plnit její příkazy, a dál se řídí pravidly zavedenými Babetou. Květa si neví rady, pracuje do noci a domů přichází zoufalá a vyčerpaná. Její syn Jonáš ji přesvědčuje, aby se místa vrchní nedržela za každou cenu. Když ale Květa zjistí, že Jonáš chtěl jít na brigádu (ačkoliv ona mu ji zakázala kvůli náročnému studiu), aktivizuje ji to a další den je v práci nekompromisní. Tien srazí osobní ohodnocení, Ladě předá vytýkací dopis kvůli neplnění pracovních povinností. Rozčilené sestry se obracejí na Vilíka, aby jako šéf odborů předal Eduardovi písemnou stížnost na Květu. Vilík se neodváží – už je v sekretariátě ředitelny, ale nakonec uteče. Před sestrami si vymýšlí, že ředitel nemůže Květu sesadit, protože jde o věc majitelů. Sestry se postaví i proti Vilíkovi, zdá se jim, že nedrží s nimi a podporuje Květu – ačkoliv Vilík se celou dobu snaží být neutrální. Babeta v soukromém rozhovoru sdělí Květě, že jí její podraz vrátí! Květa je z nepřátelství Babety i sester zničená.

755. díl jste v TV mohli vidět 19. 9. 2017

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek