CELÝ 3480. DÍL ULICE: Světlana odchází z radnice a utíká z města! Co na to Lumír?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 3480. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Tereza s Davidem ráno řeší Otův zdravotní stav a jsou z toho hodně špatní. Kalina jim děkuje, že se ihned vzorně ujali suplování v jeho hodinách. Oba pak také utěšují Boženku. Puklická plánuje, že by Ota příští rok mohl učit společenské vědy a musel se tak přípravě věnovat i doma a byl by více v klidu. Otu přijde do nemocnice navštívit Johanka, která nebere ohledy na jeho stav a skočí za ním na postel. Ota vyčítá Tereze s Davidem, že ho více nehlídali, a zakáže jim říkat Johance, že měl infarkt.

Světlana je s Alexem na hřišti a čelí nepříjemným komentářů ostatních maminek. Náhle dostane mírnějsí panickou ataku. Nyklová nabízí Pavlovi, že si k ní vždy může přijít pro radu. Denisa se loučí se Světlanou. Světlana Lumírovi oznámí, že by chtěla strávit celé léto v Málkově. Je tam dobře jí i Sašovi. Lumíra to mrzí a je dost překvapený. Nyklová s Růžou slaví den dětí alkoholem. Vendula si nedá, z čehož Vilma usoudí, že je těhotná.

Petr přinese Aničce kytku jen tak pro radost. Ještě než dorazí Bedřich, skončí spolu v posteli. S Bedřichem pak probírají rozvod u zmrzlinového poháru. Oba se snaží domluvit a maximálně si vyjít vstříc. Anička Bedřichovi navrhuje, že by se s Jindrou mohli nastěhovat do jejich bytu, protože to zatím nevypadá, že by se Franta se Skyler často vracel do Prahy.

3480. epizodu jste v TV mohli vidět 1. června 2018.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek