CELÝ 3422. DÍL ULICE: Další rande Oty a Johanky. Přeskočí mezi nimi konečně jiskra?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 3422. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Marcela ráno přesvědčuje Martina, aby s ní šel běhat. Sice chválí jeho fyzičku, ale Martin běhání před Veronikou tají. Bruno se chce vrátit do Coolny, protože řeší peníze. S Marcelou plánují, že vyrazí na taneční představení, na které má Marcela možnost dostat lístky od školy. Martin odpoledne hraje na PC. Filip se učí na přijímačky a chce se taky na chvíli odreagovat. Veronika je na zkoušce s kapelou a Marcela uvaří večeři. Sama si vezme jen trochu salátu.

Ota je přešlý kvůli včerejšímu divadlu. Bylo to na něho hodně alternativní. S Johankou se ani pořádně neviděl a opět neví, na čem je. Tereza a David si ho dobírají. Johanka se odpoledne ozve a Tereza navrhuje, aby ji vzal na ples. Ota to odmítne. S Johankou se sejdou v Coolně a pak se spolu vyspí. David jde po plese se svou třídou na after party.

Policie pozve Světlanu na pondělí k podání vysvětlení, Denisa jde vypovídat už dnes odpoledne. Světlana je z toho nervózní, ale Denisa i Lumír ji uklidňují. Denisa se vrací se špatnými zprávami. Policie řeší chod radnice i personální otázky. Podle Denisy jde o udání a oběma je jasné, že v tom má prsty Robert. Ten začíná panikařit, ale Mastný ho uklidňuje, že Weiss Světlanu taky určitě potopí. Světlana chce s Robertem mluvit. Mastný nabádá Roberta, aby ji vyprovokoval a nahrál si ji. Lumír Světlaně setkání s Robertem rozmlouvá, ale ta nevěří, že je až tak zkažený.

Vendula domlouvá, že za ni Růža zaskočí, aby mohla s Pavlem do Telecího. Pavel později prozradí, že jedou nakonec vyklízet jen sami dva. Růža radostnou zprávu hned telefonuje Nyklové.

3422. epizodu jste v TV mohli vidět 13. března 2018.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek