CELÝ 3401. DÍL ULICE: Velké zklamání pro Lumíra! Co ho silně zasáhlo?

Přehrát poslední díl

CELÝ 3401. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Franta se vrací z hor a ťuká na dveře. Pak nenápadně zjišťuje, jestli je Bedřich doma sám. Přizná se, že je s Jindrou v pátek večer nachytal. Bedřicha to překvapí a přizná, že se s Jindrou dali dohromady, protože tuší, že u Aničky už nemá šanci. S tou se Bedřich odpoledne neplánovaně potká, protože Anča se Zuzanou zastaví za Chrisem. Bedřich jí pochválí nový svetr a normálně spolu komunikují. Po Frantově odletu jde Bedřich za Jindrou. Bedřich zůstává i přes noc a Jindra je ráda.

Světlaně přijdou volební preference a hodně jí překvapí, že Lumírova strana hodně propadla. Lumír si výsledků také všimne. Dost ho to rozhodí a hned vše řeší. Světlaně se svěří, že si propad ve straně spojují s jeho nástupem do funkce. Vendula pozvala na večeři Pavla. Kvůli tomu pak večer Vendula odmítne Lumírovi i pohlídat Lexíka. Hodí se do gala a dělá Pavlovi pomyšlení. Pavel, který přinesl dokonce i kytici, potká Růžu, která se přišla s Vendulou domluvit. Po večeři Pavel usne u filmu. Vendula navrhuje, že u ní může přespat, ale on jde domů. Pavlovi to nedojde a Vendula je z toho zklamaná.

Za Brunem se v nemocnici stavuje Marcela s Tobiášem. Bruno před nimi své zranění zlehčuje. S Márou si nemá moc co říct a je mu nepříjemné, že potřebuje se vším pomáhat. Dorazí i Karla s Márou. S Karlou Bruno komunikuje normálně, ale mezi ním a Márou to stále drhne. Věrka se nabízí, že za Brunem zajde, ale to jí Mára rozmluví. Věrka se sejde v hospodě s Michalem a před ostatními se snaží nedat najevo, že spolu něco mají, protože je stále vdaná. Domluví se na zítřek. Michal se svěří, že práci v Praze nakonec nevzal a rád by realizoval vlastní projekt.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

3401. epizodu jste v TV mohli vidět 12. února 2018.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Velké jiskření v Ulici! Jaký bude valentýnský týden?

Představitel Bruna skončil také v nemocnici. Stačila chvíle nepozornosti a už ležel na zemi!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek