CELÝ 3400. DÍL ULICE: Bedřich se vyspí s Jindrou! Kdo je nachytá?

Přehrát poslední díl

CELÝ 3400. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Bedřich k ránu v hospodě ujišťuje Martina, že by opravdu chtěli Veroniku v kapele. Všichni si oslavu náležitě užili. Marcela v noci dělá, že spí. Ráno pak brečí a nakonec vše o nehodě řekne Martinovi. Ten ji donutí vzít si prášek na spaní. Veroniku ráno probudí Karla, která přišla Marcelu informovat, jak na tom Bruno je. Veronika je v šoku a pustí se do Marcely, protože jim lhala. Marcela vše volá mámě a pak jde Bruna navštívit do nemocnice. Je rád, že Marcelu vidí. V nemocnici se potká i s Karlou, která ji uklidňuje. Dorazí i Hanka, která si Marcelu pěkně podá. Marcela se omlouvá a všechny ujistí, že už nebude lhát. Filip jde spát opět k dědovi, aby u nich mohla přespat Marcelina máma.

Evžen ráno přináší Aničce peněženku, kterou si u něj zapomněla. Evžen se vyptává na oslavu a Bedřicha. Anča přizná, že je už po všem. Jarda u Bedřicha vyzvídá, protože se mu zdá nějak moc spokojený. Bedřich připustí, že je Lada sblížila. Franta vyzvídá jak to má Anča s Evženem. Dostane se mu odpovědi, že jsou jen kamarádi. Bedřich připraví pro Jindru, malé pohoštění, ale přepadne ho Miloš. Probírají Evu i Jindru a Milošovi je hned jasné, že s ní Bedřich spí. Bedřich s Jindrou probírají minulý týden, kdy se spolu vyspali. Bedřich dá najevo, že má o Jindru stále zájem a oba skončí znovu v posteli, kde je nachytá Franta, který si přišel pro věci na hory.

Pavel doveze do pekárny maso a Vendula ho hned zve na kávu. Ráda by s ním o víkendu něco podnikla, ale Pavel jede do Telecího. Vendula by jela ráda s ním a Pavel jí slíbí, že ji někdy vezme s sebou. Mário vrací Vendule půjčku a ta mu pohotově zašije díru na kalhotách. Růža jí nese jídlo a je v šoku z Mária v trenkách. Vendula je naštvaná, že ho Růža takhle viděla. Lumírovi se pak Vendula svěří, že s Pavlem nijak nepokročila. Lumír ji pobídne, aby mu vše řekla napřímo. Na radnici řeší Světlana s Denisou žádost o grant. Denisa Roberta varuje před Mastným. Robert se ho ale zastává.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

3400. epizodu jste v TV mohli vidět 9. února 2018.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek