CELÝ 3399. DÍL ULICE: Bruno se ošklivě vybourá v půjčeném autě. Jak vážná jsou jeho zranění?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 3399. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Martin ráno Veroniku překvapí snídaní do postele a přeje jí k výročí. Poté domlouvá detaily oslavy s Henrym. Je z toho hodně nervózní. Marcela jede na přehlídku a Veroniku ujistí, že oslavu stihne. Večer má zpoždění, a tak Maléřovi vyrazí bez ní. Veroniku potěší kapela z Moravy, která jim hrála i na svatbě a kterou Martin objednal jako překvapení. Veronika si s nimi dokonce zazpívá a je šťastná.

Bruno si půjčuje od Máry auto. Karlu ujistí, že pojede opatrně. Věrka se svěřuje Karle, jak se vyvíjí její vztah s Michalem. Není si jistá, jestli vztah tak rychle posunout dál. Karla jí dá najevo, aby nedávala Lubošovi falešné naděje. Policie Karle oznámí, že měl Bruno nehodu. Hned jede do nemocnice, kde se úplně sesype, a má strach, že to Bruno nepřežije. Mára ji uklidňuje. Brunova zranění naštěstí nejsou vážná a Karla hned čeká, až se po operaci probere z narkózy. Policie Karlu informuje, že Bruno nehodu nezpůsobil. Ten má starosti, jestli je v pořádku Marcela. Marcela večer Veronice pošle zprávu, že jí není dobře a na oslavu nedorazí. Po příchodu domů se sesype z Brunovy bouračky. V noci ubrečená telefonuje do nemocnice a chce vědět, jak na tom Bruno je.

Evžen vyzvedává Anču a jdou společně do kina. Před domem se potkají s Bedřichem, který Frantovi doma oznamuje, že si za něj už Anička našla náhradu. Bedřicha to dost zasáhne. Na oslavě Maléřových pak spolu probírají Frantu a baví se jako dřív. Anča s Bedřichem normálně komunikuje. Bedřich nabízí Veronice, ať zpívá v jejich kapele. Ta to bere jako vtip.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

3399. epizodu jste v TV mohli vidět 8. února 2018.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek