CELÝ 3398. DÍL ULICE: První polibek Věrky a Michala! Co bude následovat?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 3398. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Ota nabízí ráno Tereze rozdělení povinností v domácnosti. Tu jeho nápad potěší, ale nijak to neřeší. Puklická řeší s Davidem chybu ve výkazech. David položky špatně napároval a jde to hned opravit. Puklickou zajímá, jestli David vše zvládá. Světlana v Davidovi vidí potenciál a zajímá se, jestli by nechtěl být v budoucnu ředitelem. To David odmítá. Nechce jít proti Puklické. Lucka je na doučování u Kaliny nervózní a moc jí to nejde. Potěší ji Matějův telefonát a příslib, že možná přiletí. Přijímačky na VŠ ale zatím řeší jen kvůli rodičům. Ota probírá s Kalinou Terezu a Davida. Pomalu začíná věřit, že by se ho doma rádi zbavili. Pak mu povolí nervy a oznámí, že se stěhuje. Tereza s Davidem ho ujistí, že jim společné bydlení s ním nevadí.

Martin, Filip a Marcela gratulují hned ráno Veronice k svátku. Všichni se svými dárky trefí Veronice do vkusu. Martin pak tajně domlouvá i zítřejší oslavu k výročí jejich svatby. Marcela má předváděčky z moderního tance, na které se přijde podívat i Bruno. Pak se sejdou v Coolně. Bruno Marcelu chválí a zve ji do kina. Dohodnou se, že se zítra společně pojedou podívat na přehlídku do Ústí. Bruno si půjčí od kamaráda auto, aby Marcela stihla oslavu Maléřových. Veronika má večer o Marcelu starost. Ta se omlouvá, že se jí vybil mobil. Brunovi nakonec auto půjčí Mára. Karla Máru varuje, že Bruno není zkušený řidič, ale Mára to riskne, aby si to u Bruna opět nerozházel.

Věrka se chlubí Márovi, že si u Květy vydupala lepší podmínky. Michala s ním ale probírat nechce. Nečekaně dorazí i Luboš a Věrka z toho není nadšená. Luboš se chlubí prací i tím, jak přinesl Pavlátovi nějaké peníze jako odškodnění. Věrka to ocení a Luboš si to vyloží jako nějakou další šanci. Mára ho varuje, aby si nedělal falešné naděje. Věrka se pochlubí i Michalovi, jak se Květě postavila. Michal je rád, že s ním Věrka pojede na hory, protože mu na ní záleží. Poprvé ji políbí a dost tím Věrku rozhodí. Naznačí, že by u ní mohl zůstat i přes noc, ale to Věrka odmítá.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

3398. epizodu jste v TV mohli vidět 7. února 2018.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek