CELÝ 3397. DÍL ULICE: Davidovi přijdou na chybu ve výkazu. Bude na radnici obviněn ze zpronevěry?

Přehrát poslední díl


• CELÝ 3397. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Pavel a Mário mají ráno šílenou kocovinu. Cestou od Venduly potkají Růžu. Té přiznají, že u Venduly byli přes noc. Růža vše hned telefonuje Nyklové, která pak Vendule promlouvá do duše. Mário Vendule prozradí, že ji Pavel celý večer jen chválil. Pavel se přijde odpoledne Vendule omluvit. Své vyznání si ale nepamatuje a Vendulu tím zklame. Lumír ji povzbuzuje. Architekt Weiss donese na radnici studii. Světlanu překvapí její rozsah. Žádost o grant musí podat do pátku, všichni věří, že to klapne.

Davidovi ráno volá Puklická, že s ním chce ve škole probrat zprávu pro radnici. Ujišťuje ho, že vyúčtování je v pořádku. Světlana Davida odpoledne upozorní, že jedna položka nesedí. David to nedokáže vysvětlit a slíbí, že se zeptá ve škole a zítra přijde znovu a vše objasní. Lucie se domlouvá s Kalinou na doučování. Tereze prozradí, že se teď věnuje hlavně angličtině, aby mohla studovat v Kanadě. Ota doma celé odpoledne uklízí. David a Tereza to zaregistrují, až když je na to upozorní.

Luboš se jde znovu omluvit Pavlátovi a dává mu odškodnění za ukradené věci. Usmíří se a Pavlát mu odpustí. Podle Pavlátovy nové přítelkyně je Luboš charakter. Věrka řeší s Karlou společný prodloužený víkend s Michalem a starými známými. Karla jí doporučí, aby Michalovi normálně zavolala. Věrka se k tomu dost dlouho odhodlává. Když mu konečně zavolá, je hodně špatný signál, takže se na ničem nedomluví. Karla se odpoledne zastaví za Brunem v Coolně. Náhodou zjistí, že má holku Marcelu. Hned vyzvídá, ale Bruno není moc sdílný. Doma to Karla probírá s Márou. Toho napadne Marcela od sousedů. Karla je na ni zvědavá.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

3397. epizodu jste v TV mohli vidět 6. února 2018.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek