CELÝ 3396. DÍL ULICE: Pešek rozmlouvá Adrianě půjčku. Kdo z nich si prosadí svůj názor?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 3396. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Robert se ráno zastaví za Adrianou s kytkou. Přijde jí říct, že večer nepřijde, protože má pracovní večeři se šéfkou. Adriana mu vypráví o hádce s Evženem. Pavlát děkuje Amálii za péči. Omlouvá se jí, že si za ni našel náhradu. Amálie je ráda, že se postavil na vlastní nohy a má se dobře. Evžen probírá Roberta s Peškem. Ten se následně pohádá s Adrianou a chce jí otevřít oči, aby si nebrala šestimiliónový úvěr. Adriana skončí i s dědou a hájí Roberta. Robert si myslí, že stráví s Denisou noc a znovu ji balí. Denisa ho varuje před Mastným, ale Robert ji setře. Pak jde za Adrianou. Ta mu poví, že kromě něj už nikoho jiného nemá.

Ota chce pomoct Davidovi se stěhováním. Tereza to ale odmítne, aby nemusel řešit suplování. Kalina Otovi doporučí, aby si hledal jiné bydlení a nechal bydlet Terezu s Davidem samotné. Lucka si domlouvá s Kalinou doučování z matiky, ze které bude maturovat kvůli přijímačkám na VŠ. Tereze se svěří, jaké peklo má doma a jak moc se jí stýská po Matějovi. Chce za ním odletět a cestu si zaplatit za peníze ze stavebního spoření. Večer je David nervózní kvůli zítřejšímu jednání se starostkou. Tereza ho povzbuzuje. Ota má najednou pocit, že je tam navíc.

Vendula líčí Pavlovi, že babička musela do lázní, místo ní k nim nastupuje Růža. Tátovi se pak Vendula svěří s obavami o Pavla, který nezvládá rozchod. Mário bere Pavla na pivo. Společně se opijí a začnou nasazovat na Kamilu. Pak si to s ní jdou vyřídit ke kavárně. Kamila tam už není a Vendula je zavčasu zpacifikuje.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

3396. epizodu jste v TV mohli vidět 5. února 2018.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek