CELÝ 3376. DÍL ULICE: Miloš se Evě přizná. Co všechno jí o milostném dopisu prozradí?

Přehrát poslední díl

• CELÝ 3376. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

Bedřich spí na chalupě v kuchyni a pravidelně přikládá do kamen. Uprostřed noci do kuchyně sejde Jindra, která se přišla najíst a napít, protože malá nechce spát. Bedřich je unavený, jde nahoru a usne u Jindry v posteli. Franta jde brzy ráno do kuchyně, kde najde místo Bedřicha jen prázdný gauč. Pak se s Bedřichem společně potkají v kuchyni, když Franta uklízí nepořádek a chystá se nakoupit. Miloš pije hned od rána, což se ostatním vůbec nelíbí. Venku pořád prší, a tak žádný výlet nepřipadá v úvahu. Všichni uvažují, že odjedou předčasně domů kvůli počasí i Milošově chování. Miloš doráží na Bedřicha a chce od něho poradit, jak si má Evu usmířit. Eva je opět na návštěvě u Aničky. Najednou se objeví Miloš s kytkou a snaží se vše vyžehlit. Eva ho podrobí výslechu a chce vědět, o jakou ženskou jde. Když zjistí, že jde o Justine, celou situaci nechápe ještě víc a omlátí Milošovi kytku o hlavu. Anička Evu uklidňuje, že určitě o nic nejde, protože o tom ví pár informací.

Luboš řeší práci a domlouvá si pohovor na pozici řidiče ve firmě, kde ho chtějí zaměstnat na plný úvazek. Věra se dovoluje Květy, jestli může odejít dřív z práce, protože čeká důležitou návštěvu. Květa sice svolí, ale není to úplně milá konverzace. Rozhovor zaslechne i Mára, kterému se její jednání nelíbí. Karle volá Bruno a chce s ní hned mluvit. Karla má ale zrovna výjezd, a tak jde za Brunem Mára. Brunovi chybí v kase téměř pět tisíc a je z toho úplně rozhozený. Chce to zatajit před Tonym, ale Mára mu radí, aby mu to narovinu řekl, že to pochopí. Bruno se Tonymu přizná, ten to sice vezme, ale zpráva ho nijak nepotěší. U Věry je na návštěvě Michal. Oba se velmi dobře baví a mezitím dorazí Luboš pro složku s papíry, kde má i rodný list. Věrka je odměřená a složku mu jen chladně předá mezi dveřmi.

Aleš telefonuje Gábině, že by rád zítra po službě odjel s ní a Šímou do Liberce, aby je představil rodině. Gábina je překvapená, protože nemůže jen tak zavřít ateliér. Alešova máma už se ale na všechny moc těší, a tak Gábina slíbí, že se pokusí vše nějak vymyslet a zkusí zavolat Jitce, jestli by za ni nezaskočila. Navíc je ze setkání se svou potenciální tchýní hodně nervózní. Šimon se těší na Alešova synovce Lukáše, který je stejně starý.

Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

3376. epizodu jste v TV mohli vidět 8. ledna 2018.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek