Čech na odchodu z Arsenalu? Trenér chce koupit novou jedničku!

Petr Čech

Dle informací z webu Arsenalu bude Petr Čech od nové sezóny nosit na dresu číslo jedna, ale je možné, že v brance londýnského klubu bude pravidelně nastupovat jiný brankář.

Arsenal má totiž podle Bildu políčeno na německého reprezentačního brankáře Bernda Lena z Bayeru Leverkusen, jehož cena by se mohla vyšplhat až na 640 milionů korun. Za takovou částku klub rozhodně nebude pořizovat náhradního brankáře…

Leno byl považován za jednoho z nejtalentovanějších gólmanů své generace, ale jeho výkonost v posledních letech stagnuje. I díky velké konkurenci mezi německými brankáři se nevešel do širší nominace národního týmu pro nadcházející MS v Rusku.

Unai Emery by chtěl kromě nové jedničky získat kvalitního středního obránce a záložníka. Přijít by mohl stoper Sokratis Papastathopoulos z Dortmundu a defenzivní záložník Lucas Torreira ze Sampdorie Janov.

Jedinou posilou Arsenalu zatím zůstává čtyřiatřicetiletý pravý obránce Stephan Lichtsteiner, kterého klub přivedl zdarma po konci smlouvy v turínském Juventusu.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek