Bude to ofenzivní zápas, tvrdí před Hapoelem plzeňský kouč Vrba

Proti Bukurešti se Plzni prostě nedaří. Nejprve s FCSB prohrála v předkole 1:4, což Západočechy po remízue v Rumunsku stálo účast v dalším předkole Ligy mistrů, pak na stejný celek narazila i v základní skupině Evropské ligy. A znovu to nevyšlo. Svěřenci Pavla Vrby prohráli v rumunské metropoli 0:3.

Zkušenost má Viktoria i s izraelským fotbalem. Před lety se utkala s Hapoelem Tel Aviv. „Je hrozně těžké srovnávat. S Tel-Avivem jsme hráli v době po první Lize mistrů, kdy jsme měli stabilizovaný a úspěšný kádr. Beer-Sheva je mužstvo, které za poslední roky hraje evropské poháry a v Izraeli patří k úspěšným mužstvům. Myslím si, že zápas nabídne oboustranně ofenzivní pojetí,“ řekl Vrba na předzápasové tiskové konferenci.

„Beer-Sheva je ofenzivní mužstvo, má velice dobré hráče na stranách a silného hrotového útočníka. Všichni se snaží hodně kombinovat, což se fanouškům určitě líbí. Bude zajímavé, jak se s jejich hrou dokážeme vypořádat,“ poukázal Vrba na silné stránky čtvrtečního soupeře.

Je si přitom dobře vědom, že by jeho celek potřeboval tři body. „Je to druhý zápas ve skupině. V prvním jsme v Rumunsku prohráli, a pokud bychom ani tento nezvládli, byla by to pro nás dost velká ztráta v bojích o postup,“ ví kouč, jehož svěřenci se mohou popasovat i s českým útočníkem Tomášem Pekhartem, který právě za izraelský tým nastupuje.

Druhý zápas Viktorie Plzeň v Evropské lize můžete sledovat v přímém přenosu ve čtvrtek 28. září od 18:55 na Nova Sport 1. Ještě před nimi se představí pražská Slavia na hřišti kazašské Astany. Přímý přenos začíná na Nova Sport 1 v 16:30.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek