Brutální šikana! Sáře (17) lila sokyně do vagíny vařící vodu

Kamionista znásilňoval dívku

Gang čtyř dívek na nebohou Saru zaútočil kvůli chlapci. Sedmnáctiletý Igor se rozešel se svou přítelkyní Alexandrou Dulesovou, když zjistil, že stejně stará dívka s ním čeká dítě. Hodně rychle si našel náhradu a začal chodit se Sarou. Ta o minulosti svého nového přítele nevěděla.

Saře Alexandra poslala nejprve výhrůžnou SMS, v níž jí psala, aby Igora nechala být, jinak ji „zabije a zahrabe“. Ale protože se s mladíkem dívka nerozešla, zosnovala Alexandra hrozivý útok.

Společně s šestnáctiletými kamarádkami Kristinou a Marií a dvacetiletou Anastasií přepadly Saru doma. Dívce oholily hlavu, pak ji nutily k orálnímu sexu, nakonec ji pomočily a odtáhly do koupelny. Tam jí strčily do vagíny sprchu a pustily horkou vodu.

Podle webu Daily Mirror trvalo mučení několik hodin. Zatímco se Sara svíjela v bolestech na podlaze koupelny, dívky prohledávaly dům, kradly peníze, počítač, mobil a další cennosti. Sara si nakonec zvládla zavolat pomoc.

Záchranáři ji převezli do nemocnice. Podle lékařů utrpěla její děloha od vařící body těžké poškození a Sara nebude moci mít vlastní děti.

Alexandřiny kamarádky byly kvůli útoku zatčeny. Protože je těhotná, má Aleksandra domácí vězení. Pro důkazy nemuseli policisté chodit daleko, pachatelky si mučení natáčely na mobilní telefon. Dívky jsou obviněné ze sexuálního zneužívání a mučení spáchaném na mladistvém v rámci organizované skupiny. Za tom jim hrozí i patnáctileté vězení!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek