Britská nestyda! Řádila s Rooneym, teď se obnažila na veřejnosti!

Útočník Evertonu Wayne Rooney je sice skvělý fotbalista, ale také pěkné kvítko. Svou manželku Coleen zná už od střední školy a má s ní tři krásné děti, už několikrát na něj ale prasklo, že jí byl nevěrný.

Po několika týdnech tiché domácnosti mu však Coleen pokaždé odpustila. A stejné to bylo i po jeho nejnovější aféře, kdy se autem rozjel na opuštěné místo, aby se oddával sexuálním hrátkám s vnadnou spolujezdkyní Laurou Simpsonou. Ronney ovšem řídil opilý, takže jeho choutky uťala včas policie a další průšvih byl na světě.

Ovšem průšvih pouze pro Rooneyho. Z povolné zlatokopky Simpsonové se přes noc rázem stala „celebrita“, která by svou nečekaně získanou slávu ráda udržela na co nejdelší dobu.

Svědčí o tom i její nejnovější snímky na Instagramu, kde pózuje s odhaleným ňadrem naplněným silikony a celému světu ukazuje kallhotky.

Co asi na tyhle fotky říká nevěrník Rooney? A hlavně jeho už tolikrát zostuzená žena Coleen?

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek