„Boxer“ Slezák ze štábu Zemana zemřel! Selhalo mu srdce?

Konflikt u Zemana

Informaci potvrdil Blesku Slezákův blízký přítel a bývalý boxer Rostislav Osička. Ten se nechal slyšet, že Slezák měl slabé srdce a že ho po incidentu v pražském TOP hotelu uštvali novináři.

Osička uvedl, že jeho příteli, který se také amatérsky věnoval boxu, nepřidalo ani to, jak se do celé věci vložil Syndikát novinářů. O celý incident se navíc zajímá i policie.

Sám Slezák na začátku minulého týdne TN.cz řekl, že policisté už ho kontaktovali a že za pár dní má jít na služebnu bitku s kameramanem vysvětlit.

Vše se semlelo v sobotu 27. ledna poté, co Miloš Zeman vyhrál prezidentské volby a obhájil svůj mandát. Při následné oslavě v hotelu zkolaboval jeden z účastníků, publicista Milan Rokytka. Toho Slezák odvedl k pódiu, kde ho položil.

Kolaps pochopitelně vzbudil pozornost přítomných novinářů, kteří vše začali natáčet. To se velmi nelíbilo právě Karlu Slezákovi a také Janu Šoltovi. Oba nejprve verbálně a následně i fyzicky novináře napadli.

Připomeňte si celý konflikt:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek