BOJ O ŽIVOT V ORDINACI: Podvyživené Emě selže srdce! Exkluzivní ukázka

Přehrát poslední díl

Zprvu jen touha po štíhlé postavě, posléze urputný chtíč být hubená, následně posedlost. Emě se hubnutí vymklo kontrole. Vynucovala si zvracení, nejedla, brala projímadla i další léky, aby její tělo nemělo chuť jíst, aby si z potravy nebralo co má, aby co snědla, vyloučilo. Zobala mix různých léků, a jak se zjistí, dokonce si jeden z nich podávala nitrožilně! Bylo jen otázkou času, kdy to její tělo nevydrží, ke všemu upozornilo-li ji předešlým malým kolapsem, že začíná být zle. Ema varování, které přicházelo ze všech stran, nevnímala. Nemoc jako anorexie a bulimie se nepozastaví ani nad faktem, že je její oběť z lékařské rodiny a sama studuje medicínu, útočí agresivně a svou daň si častokrát bere ve velkém.

A bude tomu i u Emy. Její křehké tělo s minimem živin už další chemický koktejl neustojí a vypoví službu. Emě se zastaví srdce, zkolabuje v náruči schopného lékaře, ovšem také vystrašeného otce. Záchranář Petr Hanák ji se svým týmem schopných kolegů bude oživovat, půl hodiny bude svádět boj, aby Rytířovi nepřišli o jedinou dceru. Emino srdce nakonec přijme pomocnou ruku a začne znovu tlouci. Vyhráno však zdaleka není, boj o život stále pokračuje – slova, která si celá Emina rodina od Eduarda Valšíka vyslechne, budou děsivá… Emo, je tohle tvůj konec? Čeká diváky v Ordinaci v růžové zahradě 2 další bolestné loučení? Zemře Ema, nebo si ponese těžké následky?

Podívejte se na tíživý moment v rodině Rytířů a Mázlů. Jak se dál vyvine Emin zdravotní stav, to už sledujte v premiérovém úterním díle 17. října, večer na Nově.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek