Boj o Sanchéze vrcholí! Zájem o něj projevil i Mourinho

Paul Pogba a Hector Bellerin

Sánchezovi vyprší letos v létě na Emirates Stadium smlouva a novou stále nepodepsal. Arsenal má tak poslední šanci, jak za svůj ofenzivní klenot vytěžit aspoň nějaké peníze, byť navenek se tváří tak, že si jeho odchod nepřeje.

„Pořád doufám, že Alexis zůstane a podepíše nový kontrakt,“ tvrdí manažer Londýňanů Arséne Wenger. Dobře ale ví, že pravděpodobnost dohody je menší než malá. Vždyť Sanchéz stál o přestup už v létě, kdy byl jednou nohou v Manchesteru City.

Z transferu za 60 milionů liber sice na poslední chvíli sešlo, trenér Guardiola ale na dravého Jihoameričana, jehož vedl v Barceloně, cílí dál. Navíc když jeho cena spadla o 40 milionů liber níž… „Guardiola je odhodlín získat Alexise stůj co stůj,“ shodují se britská média.

Jenže pozor, do hry se prý také vložil hladový Manchester United. A ten údajně Arsenalu ještě o pět milionů víc! „Je jasné, že je o Sanchéze zájem. Je to špičkový hráč. Musíme to vyřešit rychle. A také vyřešíme. Pevně doufám, že za nás bude hrát dál. A ne do konce sezony, ale ještě hodně dlouho!“ nevzdává se Wenger.

Válka o nejlepšího střelce minulé sezony Premier League tak bude ještě hodně tvrdá. Pálit se v ní bude pouze ostrými…

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek