Berbr zaútočil na kolegu: Zlámal vůbec nepracuje!

Karel Jarolím

Poté, co protřelý bafuňář Miroslav Pelta rezignoval na post předsedy Fotbalové asociace České republiky (FAČR), se z Romana Berbra stal de facto absolutní vládce této organizace.

Co na tom, že je oficálně pouze druhým místopředsedou FAČR až za Zdeňkem Zlámalem, který je tím prvním. Berbr si s tím nic nedělá a nikoho nenechává na pochybách, že tím skutečným bossem na Strahově je jen a jen on sám!

„Podívejte se. Kolega, místopředseda pan Zlámal, nepracuje vůbec. Takže je to na mně,“ šokoval v rozhovoru pro Blesk při odpovědi na otázku, zda opravdu pracuje 24 hodin denně, jak o sobě rád tvrdí.

Že vládne tvrdou rukou a nebojí se zacílit na každého, kdo mu zrovna stojí v cestě, ostatně nedávno pocítil i reprezentační trenér Karel Jarolím. Při hodnocení neúspěšné kvalifikace o mistrovství světa totiž Berbr na zkušeném kouči nenechal nit suchou.

Před celým národem z něj udělal školáka tím, že mu na tiskové konferenci vytkl konkrétní chyby v konkrétních zápasech. Svůj výstup navíc korunoval tím, že Jarolíma nepřímo obvinil, že složení národního mužstva za něj vlastně řídí někdo jiný…

„Výkonný výbor je znepokojen vlivem agentů na nominace áčka,“ řekl doslova Berbr a jasně naznačil, že nebýt pro svaz nevýhodné smlouvy, Jarolím by se už poroučel z funkce.

Zatím ale jejich křehký vztah drží, minimálně tedy navenek. Jak dlouho však toto nesourodé spojenectví vydrží? A jak teď asi bude vypadat Berbrova komunikace se Zlámalem, který je podle něj na Strahově vlastně úplně zbytečný?

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek