Becker je v koncích! Prý chce prodat své trofeje z Wimbledonu

Boris Becker navštívil české kasino

O dluzích Borise Beckera si už cvrlikají nejen vrabci na střeše. Velké finanční ztráty, které slavnému německému tenistovi přinesl rozvod či ne zrovna úspěšné pokusy o podnikání, se někdejší světová jednička pokoušela řešit už lecjakými způsoby.

Teď ale může sáhnout k poměrně zoufalému kroku. Trojnásobný vítěz dvouhry na slavném Wimbledonu totiž má podle německého deníku Stern v úmyslu prodat právě trofeje z Londýna.

Jejich hodnota se pohybuje kolem sedmi milionů eur (cca 180 milionů korun), což by ale umořilo jeho dluhy jen z malé části. Mají totiž dosahovat výše v přepočtu jedné a půl miliardy korun.

Becker se z vítězství na Wimbledonu radoval v letech 1985, 1986 a 1989. K tomu přidal další dva grandslamové tituly z Australien Open a jednu z US Open.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek