Auto srazilo ženu s kočárkem, na řidiče se vrhl rozzuřený dav!

Nehoda Čáslav

Nehoda se stala v pátek na nepřehledném úseku v Bratislavské ulici. „Podle prvotního šetření žena tlačící kočárek vstoupila do jízdní dráhy projíždějícího auta zpoza zaparkovaného vozidla,“ sdělil TN.cz policejní mluvčí Pavel Šváb.

Řidič z místa nehody nejprve ujel, pak se v něm ale zřejmě hnulo svědomí a na místo neštěstí se vrátil. S pochopením lidí se ale příliš nesetkal. „Došlo ke kofliktu mezi řidičem a dalšími osobami,“ dodal mluvčí.

Na případ jako první upozornil portál iDnes.cz, který získal svědectví muže bydlícího poblíž místa nehody. Na mladíka se měl vrhnout rozzuřený dav. „Začal utíkat, oni ho doběhli a začali tlouct. Byl kolem něj velký dav lidí, hodili ho na zem a kopali do něj,“ řekl portálu.

Řidič vyvázl bez vážnějších zranění. To samé se bohužel nedá říct o sražené mamince a jejím dítěti. Žena byla při příjezdu záchranářů v bezvědomí. „Připojili ji na plicní ventilaci a s těžkým poraněním hlavy převezli na urgentní příjem fakultní nemocnice v Bohunicích,“ sdělila mluvčí záchranářů Hedvika Kropáčková.

Malá holčička měla zranění lehčího rázu, přesto skončila v nemocnici také. „Kvůli možným komplikacím byla převezena na ARO,“ dodala mluvčí.

Na místě zasahovalo hned několik policejních hlídek. „Přesné okolnosti konfliktu vyšetřujeme,“ ubezpečil Šváb.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek