Arsenal Spartu nenapodobil, Manchester United jde v poháru dál

Southampton o svém vítězství na Emirates Stadium rozhodl už v prvním poločase, když nejprve gólmana Martíneze překonal ve třinácté minutě Clasie a sedm minut před přestávkou zvýšil na konečných 2:0 Bertrand.

V posledním čtvrtfinálovém duelu se utkal Manchester United s West Hamem a domácí favorit si dlouho nemohl být ničím jistý. Do vedení šli United sice už ve druhé minutě díky Ibrahimovičovi, ale v pětatřicáté minutě dokázal srovnat Fletcher. Martial však dvěma góly ve druhém dějství rozhodl o postupu Manchesteru, který pečetil v nastavení znovu Ibrahimovič.

Parta kolem švédského kanonýra vyzve v semifinále Ligového poháru Hull, o druhé finálové místo se střetne Southampton s Liverpoolem.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.