Antonín (39) měl ubodat partnerku. Policisté ho našli v hospodě!

Vražda - ilustrační

Podle informací TV NOVA a TN.CZ Antonín na partnerku, s níž vychovával dvě děti, zaútočil přibližně dvě hodiny po poledni. Po činu z místa utekl.

Policisté později na místě objevili i pistoli, podle všeho ale šlo jen o plynovou zbraň. Oběť tak zemřela po útoku nožem. Antonín vzápětí utekl do nedalekého Kojetína.

Svědkyně, která se ozvala TN.cz, tvrdí, že Antonín v Kojetíně mluvil s kamarádem, kterému řekl, že tu ku**u zabil a že už mu je líp.

Pak měl odejít do hospody U Kristýnky, kde ho našli přivolaní policisté. O život pobodané ženy několik desítek minut bojovali zdravotníci, na záchranu už ale bylo pozdě.

Policie k případu mnoho informací neuvolnila, v pátek odpoledne totiž ještě neskončily výslechy a kvůli tomu ani nepadlo obvinění. Antonín S. tak nadále zůstává v policejní cele.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek