Andrea Růžičková ukázala první rodinné FOTO: Za jeden detail sklidila drsnou kritiku!

Herečka Andrea Růžičková známá jako Marika Lukáčová ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 si užívá mateřství plnými doušky. S manželem Mikolášem Růžičkou se radují z malého Tobiáška, a tak s ním ve volných rodinných chvílích jako správní milující rodiče i trochu blbnou. To ale není to, co pohoršilo jednu z fanynek krásné herečky.

Andrea má na fotce v ústech dudlík malého Tobiáška, ke snímku pak připsala odlehčující vtipný komentář: „Jsme čím dál víc v pohodě!“ Co ale dokázalo někoho zarazit, je nenalíčená tvář krásné Andrey. Neznámá žena komentovala hereččin přirozený vzhled. „Měla byste se na fotku trochu upravit. Je to běžná věc, dělá to skoro každá žena, která jde do zaměstnání nebo na nákup atd… Nemluvě o fotografiích,“ vzkázala herečce přísná fanynka.

Spoustu lidí se ale herečky v komentáři zastalo a shodli se na tom, že je Andrea tou šťastnou ženou, co vypadá dobře v každé situaci a nepotřebuje se líčit, aby vypadala pěkně. Naopak. Hereččinu dokonalou bezchybnou pleť by jí mohla leckterá žena závidět! A na to, že je teprve pár týdnů po porodu, to krásné představitelce Mariky opravdu moc sluší.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek